1. .
    football manager 2009 isimli oyunda kalecinin gol pası vermesi olayının ifadesidir.

yaptığım gözlemlere göre olay şöyle gelişir;

rakip takımdan bizim kaleciye gelen uzun bir ara pası sonrası topu eline almayıp ayağıyla kontrol eden kaleci -ki bu ayakla kontrol etme olayı tamamen benim hayal mahsülümdür, kaldı ki oyunu 2d de oynuyorum- topu oyuna sokmayıp bekler, bekler, bekler ve oldukça uzun bir pasla en uçtaki forvet oyuncunuzuz çarpraz koşu yapmasıyla rakip kaleciyle karşı karşıya kalması bir olur. ve tek bir dokunuşla top ağlarla buluşur. evet, oldukça sık karşılaşıyorum bu görüntüyle son zamanlarda.
    1 ... reanarchy
  2. .
    9.0.1 yamasıyla önüne geçilebilecek sorundur.

aslında sorun değildir lakin yamasız fm 09'da kaleden kaleye paslar/şutlar çok sık görülebilmektedir.
    1 -1 ... der meister
  3. .
    mümkündür günümüz futbolunda kalecilerde asist yapar şaşılıcak bir şey değil, ancak bunun fm 2009'da olması her zaman görülebilicek bir şey değildir.
    ... miracelli
  4. .
    fm09 da kalecinin kaleden kaleye gol atmasından daha az ilginç durumdur. volkan sen ne yamanmışsın aslında haberimiz yokmuş.
    1 ... komiser columbo
  5. .
    fm09'da top toplayıcının asist yapmasına da rastlanmıştır.

asist: gordon shwanze (bc)

bc: ball collector. *
    1 ... endemik pandemi
  6. .
    fm10'da da değişmeyendir. ayrıca jose reina'nın çok deli pasör olduğunu öğretmiştir. sanırsın cordoba. *
    ... harry