bugün

var böyle bir şey. yok diyemem. desem yalan olur. böyle şeyler var yaşıyoruz. sonra bir gün hop ölücez. ölme efekti de hop ha. adam olacak herkes. herkes haddini bilecek. gereksiz sinirlendim.

pes'te de var bu. şimdi fm falan konuştuk ya hemen bi fm oynama isteği oluştu. kafada kurdum hemen bursaspor'umun kadrosunu, taktiğini. alırım uğur yıldırım'ı bedavadan. celso borges ucuzdan süper adam. neyse fm konuşulunca fm oynanır.

bu başlık bu sözlükte veya ekşi sözlük'te olabilir. ya da benim aklıma gelmiş de olabilir. üşenmişimdir belki yazmaya. ama güzel başlık hafız.

bir de hile yapmayan yapana da karşı gelen vardı bu fm sohbetlerinde. "okulda sıçmam" gibi bir şey olmuştu bu durum. yapanlar ayıplanıyodu falan. fm'de hile oyunun şanındandır lan. tabi yapıcam gir-çık, kayıt etmeden sinsi gibi oyundan tabii çıkıcam, alıcam real madrid'i en tırt oyuncumu tabii satıcam bok gibi paraya. karşı çıkanlar da hep "fm bir hayat felsefesi, hile yapılmaz" diyo. hilesiyle bir felsefe bence.

aslında fm niye popüler. bence hepimizin içinde bir inek var. ve o inek hep fm oynuyo. hep fm oynamak istiyo. ama hayat çok ipne. gir çık yapamıyosun. fm'den oluşan bir evren hayal ediyorum. benim hayallerim var hafız.