bugün

football manager isimli oyunda belli bir süre oynadıktan sonra sıkılıp hile kodlarını girmek veya hile * programını aktif hale getirmektir.

itiraf ediyorm ben hile yapıyorum bu oyunu oynarken. türk takımları ile oynarken * avrupa'da ki ünlü futbolcular gelmek istemiyor. bende basıyorum parayı basıyorum parayı. *
bir ara 5.000.000.000 $ bütçem vardı. herkes geldi * fakat ronaldinho bir türlü gelmedi. adama senelik 50 milyon dolar kulübe de 290 milyon dolar * teklif ediyordum. kulüp kabul ediyor ama ronaldinho gelmiyordu. sinir olurdum.

bir keresinde de başka bir takımı çalıştırırken beykozspor 1908'den sırf para kazanıp iyi futbolcu alsınlar diye 35 yaşında bir adama 100 milyon dolar verdim. beykoz yine gidip amatörden dönme futbolcuları aldı. sanırım oyunun yazılımı belli kıstasları sabitlemiş. heriflerin 100 milyon doları var. gidip ya bedelsiz futbolcu alıyorlar ya da genç yetenek.

ama dünya'nın en ünlü futbolcularını takım kadronda görmek paha biçilemez. *
racona terstir.
oyunun olmazsa olmazlarındandır.*
yeni bir manager yaratılır, barcelona, real madrid, man utd gibi takımlara sokulur, bir güzel adamlar hüpletilir. alınmak istenilen adam ilk önce takımda istenmeyen adam haline getirilir. hala gelmiyorsa ki bunun nedeni paradır. bir güzel ceza yağdırılır. sonunda seve seve adam gelir. sonra o takımdan emekliliğe ayrılınır.

he, bunu yaptıktan sonra oyundan haz alınabiliyorsa ne ala.
ipneliktir. * *
kulübün itibarını arttır, yabancı kısıtlamlarıyla oyna, bence kafi. Gerisi, birinci senesinden sonra sıkmaya başlar.
güncel Önemli Başlıklar