1. ?.
  sovulesi, dovulesi, cop makinelerinde ogutulesi kisidir. fm'nin asil sevilen yani kucuk takimi almaktir. gerektiginde farki yiyip oturmak, gerektiginde serbest kalma maddesiyle oyuncu kaybetmek ve gerektiginde de kovulup aylak aylak gezmektir. gerektiginde de guclu takimlari taktikle alt edip, transfer oyunlariyla takimin butcesini havalara gondermektir. iste bu tip insanlar, fm'yi sadece "galibiyet" sananlardir.

  bir de gelir soyle der:

  -12937 seneden beri premier lig sampiyonuyum, 12312 seneden beri de sampiyonlar ligi sampiyonuyurum. cok iyi oynuyorum bu oyunu.
  + vay be. takimin nedir abi?
  - manchester united. 16 kere kovdular ama simdi cok seviyorlar beni. editorde kullandim oyuncularimi guclendirdim ;);9,9
  + *administrator mod has been activated*
  - *banned*
  2 -1 ... benim amcamin cevresi genis
 2. ?.
  oyunun tadını bilmeyen çaylak menajerdir olsa olsa.

  leauge 2'den başlayıp leauge1- championchip- premier lig sıralamasını geçmek, bu liglerde tutunmak , en sağlam oyuncunu 250kya vermek nedir bilmeyen menajerdir.

  hartlepool diyorum başka da bişey demiyorum. türkiye liginde bile 2.ligden başlamak kolay. yiyosa hartlepool ile şampiyonlar ligi şampiyonu olun!
  1 -1 ... xargn
 3. ?.
  adam almış real madrid'i bir dizi hileye de başvurmuş,menejer ekleyip takımları dolandırmış oyuncu akışı sağlamış her yenildiği maçtan sonra oyundan çıkıp oyuna tekrar girmiş takıma tüm yıldızları toplamış takımın başına ajdar geçse bile şampiyon olacak durumda adam kendini tatmin etmek için çağırıyor beni yanına hacı baksana çok süper oynuyorum barcelona'yı 8-0 yendim diyor ben de baştan şaşırıyorum ne de olsa barcelona aç diyorum bakalım şu barcelona nasıl bir taktikle oynamış bir bakıyorum ki o maçta biri barcelonaya ayar çekmiş kaleci forvete defans oyuncu yok.
  sizi kınıyorum pis hilebazlar.öteki yandan yeni hilelerinizi uygalamak için bekliyorum:)
  ... ogunnn
 4. ?.
  (bkz: fifa oynarken hemen brezilya yı seçen ibne arkadaş)
  1 ... ecayip heyvanlara benziyirsen
 5. ?.
  (bkz: ps-1 de roberto carlosu forvete çeken adam)
  ... yolyemez
 6. 1.
  Kendi egosunu tatmin etmek için menejer ekleyip takımını yıldızlar kadrosu yapan ve kendini bir bk sanan arkadaş modelidir.Bunun yerine gidip bir kasımpaşayı yada kocaelisporu seçince 18:0 gibi bir fark yiyeceğini tahmin ettiğim insandır ayrıca kendisi.
  ... showtime