bugün

yazarların football manager 2010'da seçtiği takımlardır.trabzonspor maceram başladığı gibi bitti çünkü ben parası biraz çok ve başarıya aç olan takım istiyorum.**
tabii ki de;

(bkz: adanaspor)
ilk yılında bank asya ya çıkarttım. gerçek takım hala sürünsün. lanet. *

(bkz: fc bayern)
(bkz: fiji)*
(bkz: bucaspor)
(bkz: ajax)
(bkz: atletico madrid)
manchester city
arsenal
karşıyaka .
nantesve dortmund. eğer kuvvetli olmayan takımlarla oynamak istiyorsanız bence denenmeye değer , her iki takımıda başarıdan başarıya koşturmak için biraz sabır göstermeniz gerekiyor.
real sociedad ikinci ligden alıp birinci lige çıkarmak çok zor değil lakin ilk sene birinci lige çıktıktan sonra düşmemek için çok iyi çalışmak ara transferde en kaliteli bedava oyunculara imza attırmak gerek. eğer düşmezde orta sırada bitirirseniz iyi bir para alırsınız 3. sene öncesi.

borussia dortmund benim takımımdır. seyirci desteği inanılmaz fazladır her maç full çeker. ilk sene transfer bütçesi yoktur ama eldeki oyunculardan 2 tanesini satıp 15 milyon euroluk bütçe kolay elde edilir. 2. sene size en az 15 en çok 25 milyon euro bütçe sunarlar. almanya liginde her takım aynı seviyede olduğu için başarı yakalamak çok zor değildir. kısa sürede büyük başarıları bu takımda yakalar sonra avrupanın farklı liglerine yönelirim.

leeds united 3. ligden 1. lige çıkmak 2 sene içerisinde çok kolay. 1. ligde tutunduktan sonra sağlam bütçe veriyorlar.
(bkz: as roma)
(bkz: beşiktaş)
(bkz: fm 2010 mu fm 2008 mi sorunsalı)
(bkz: fenerbahçe)
başka takım mı var ki la?
aalborg. genel olarak 5 ve ya 6. olması beklenen bir takım ancak gelişime çok açıklar 3. senedir çalıştırıyorum ve bütçemi 5 kat büyüttüm... uefada son 16 ya kadar kalsamda ligde kopenhang'ı bir türlü geçemedim.
(bkz: atletico madrid)
çok iyi bir takım olmasın ama iyi olsun dedim ve atletico da karar kıldım. ilk sezonu üçüncülükle bitirdim, kupa finali oynadım, ş.liginde de gruplardan neyn çıktık işte. 2. sezon iyi takviyelerle üç kulvardada yoluma devam ediyorum. geleceğin takımını kurdum. çok değil 2-3 sene sonra realide barçayıda barçalayacağım.
(bkz: göztepe)
(bkz: aleme yeter bizim ölümüz)
(bkz: galatasaray)
(bkz: livorno)
(bkz: weston-super-mare)
blue square premier'e,
ordan coca-cola2'ye,
ordan coca-cola1'e,
ordan coca-cola championship'e
ve en son premier lige çıkılır.
akhisar belediyedir. ueafada final oynanmıştır.
(bkz: fc anket spor)
güncel Önemli Başlıklar