bugün

football manager isimli menajerlik serisinin son halkasında bulunan genç yeteneklerdir. eski sürümüne* nazaran şu oyuncular büyük potansiyelli olarak bekleniyor.

(bkz: alberto paloschi)
(bkz: alparslan erdem)
(bkz: jack wilshere)
(bkz: miralem sulejmani)
(bkz: yaser yıldız)
(bkz: aydın karabulut)
(bkz: Georginio Wijnaldum)
(bkz: ramsey)
(bkz: pablo piatti)
(bkz: alipio)*
(bkz: lenny)*
ara ara bulunamayan yeteneklerdir. ucuz fiyatta en azından. yoksa arsenal altyapısını yazmak marifet değil.
bizzat rusya'da keşfettiğim artem fidler'dir efendim. açıkçası ural gibi bir takımda genç yetiştirmeyi düşünmüyorum, iman gücüyle kazanmak zorundayız.* yanılmıyorsam bu velet 15 yaşında ve canavar gibi oynuyor. kendi takımımda olduğu için fiyatına bakma, satma ihtiyacı falan hissetmedim. kimse de istemiyor nedense. belli genç yetenek olduğu, keşfedilmeyi bekliyor. bir bakın derim.

ya da ben genç yeteneklerden anlamıyorum.

edit: bu artem 24 yaşındaymış. ama eğer antalya, kocaeli, istanbul belediye gibi bir takımda oynuyorsanız alın ortasahaya koyun derim. hiç olmazsa yedekte dursun, sakatlanırsa forma verirsiniz idare eder. 130 bin dolar mı ne fiyatı zaten. yıldız olur belki gider 2-3 sene sonra birkaç milyona. galatasaray'da pek bir boka yaramayabilir ama ikinci lig takımlarında ortasahayı birbirine katabilir. 10 sene oynar bu çocuk hacı, al bak valla. göt gibi kalmayalım şimdi yetenek paylaştığımızla.
(bkz: bogdan stancu)
fm iki bin dokuzdeki yeteneklerdir. *

edit: başlık düzeldi ama entrym düzelmedi.
(bkz: batuhan karadeniz)*
(bkz: aydın karabulut)
(bkz: thiago neves)
ciklet parasına aldığımız bizi başarıdan başarıya dört nala koşturacak gencecik veletlerdir.

(bkz: bogdan stancu)
(bkz: martin fenin)
(bkz: keirrison)
(bkz: tomovic) özellikle bu adama dikkat wonderkid oluyor ve cok ucuz.

şimdilik bu kadar. oynadıkca bu genc oyuncuları daha çok keşfedip bu entryi editleyeceğiz.
(bkz: eyong enoh) henuz 22 yasında ve ajaxta oynuyor.fiyatı makul ve orta sahanın ortasını tek basına goturuyor bu deluganlı.
Saivettir. Ancak 2008deki kadar kolay alamazsınız.
ural yekaterinburg'u iki senede iki lig atlatıp uefa'ya sokabilmemi sağlayacak, yanaklarından öpülüp buyur edilesi top cambazlarıdır. scout şeysileriyle pek kolay bulunamayandır. *
Nenad Tomovic yaklaşık 1.5M karşılığında takıma katılır, sağ bek ve defansın ortasında oynar. Botafogo'dan Eduardo isimli cevher 5M civarında bir ücretle takıma katılır, sol kanadı tamamen kapatır. Daha sonra Cruzerio'nun Guilherme isimli Amc/Fc oyuncusu 15M gibi bir bedelle kadroya dahil olur ve önündeki hattın tamamlanmasını bekler. Sezon ortasında Keirrison'un kontratı bitimine yaklaştığından 3M'a da o alınır ve forvete son adam beklenir. Henri Saivet 20M+ %20 bedeliyle formayı sırtına geçirince geriye sadece bir iki sezon beraber oynamaları kalır. Ayrıca isteyen Rodney Sneijder isimli M/LRC canavarınıda kadroya katabilir.

Ama her şeyi geçtim, oyunun başında Frederic Ljungberg'i 26bin dolara Seattle'dan getirip iki yıl kullanmazsanız adam değilsiniz. Sezonun en iyi imzası olarak size dönecektir.
(bkz: anderson luis de abreu oliveira)

(bkz: alexandre pato)
marquinhos dur efenim kendileri. zatı şahanelerini 2. sezonda galatasarayıma almak gibi geç kalmışlık yaptım ve bu da bana tam 21 milyon dolara mal oldu. neyse canı sağolsun, deplasmanda chelsea ile oynadığımız macta ashley cole'u yatırıp yatırıp kaldırması maymun etmesi yetti bana sigara bile yaktım üstüne o derece yani.
marquinhos, oyunun ilk senesinde 9 milyon dolara alınabilir. çok gibi görünse de ilk sezon orta karar gider. ikinci sezon hem asist hem golde çoşar. yanına bonservisi elinde olan mehmet yıldız de katılırsa süper olur. marquinhos'un tek kötü yanı hava topları. heading'i yok gibi birşey. ama tekniği çok iyi, pasları ve şutları çok iyi. 20 yaşına gelince brezilya a takımına çağırıldı bende.
bir de ikinci sezonda santos'da ronaldo diye 16 yaşında bir çocuk var. özellikleri şimdiden iyi. scout'uma göre büyüyünce marquinhos'tan daha iyi olacakmış. labelled as next robinho, deniliyor. en büyük artısı ise bedava. genç takıma katın direk. bundan sonra 2 sezon kiraya vereceğim. canavar gibi olacak umarım.
(bkz: vaclav kadlec) oyun acıldıgında henuz 16 yasında olan sparta praglı cek forvet. yine youn basında boyu 1,79 olarak gorunuyor e halıyle kısa tabii ama abisi henücük 16 yasında. süt içecek büyüyecek galatasarayda wonderkid bile olacak.

evet o bir wonderkid.
(bkz: sergio asenjo)*
(bkz: Mehmet ekici) ve (bkz: caner erkin) sol kanat, dm ve amc sorunlarınıza deva. yaşları 19 ve ikisini 7m $'a almış bulunmaktayım. 8 maçta statleri +1 ile +3 arttı.
(bkz: axel witsel)
football manager 2009' un aghahowa' sı diyelim kendisi için...