bugün

karşı cinse benimle çıkmak, tozutmak ister misin dersin. o da 'he' derse çıkarsınız. el ele tutuşup çılgınlar gibi gezip dolanırsınız. aşk yaşamaya başlarsınız, onun gözlerinde kaybolorsunuz, ellerinde titrersiniz. lan kim bilir belki sevişirsiniz bile ha. onu saçlarından tutup hunharca poposuna şaplak

off yine adım adım entry piç ettik iyi mi? flört nasıl edilir bilmem ama entry böyle linç edilir aga.
bakışmayla başlar tanışmayla tanışmayla devam eder tektifle sonuçlanır.
2 yumurtanın sarısı ile beyazını ayırıp.....
bir kız görürsün, hoşlanırsın, konuşursun, tanışırsın; hevesin kaçar.

sonra başka birgün;
bir kız görürsün, hoşlanırsın, konuşursun, tanışırsın, birşeyler yaparsın; hevesin kaçar.

bambaşka gün;
bir kız görürsün, hoşlanırsın, konuşursun, tanışırsın, birşeyler yaparsın, onu sevdiğini söylersin kız kaçar.

işte, flört bu arada geçen süreçtir.
Flört ne sevgili ne aq?

Bir soru.
Arkadaştan öte diye tanımlamıştı birisi. Sikko bir evre. Boş ve gereksiz.

Ama günümüzde kadın milleti open relationship olarak kullanıyor bu evreyi. iğrençsiniz.
sadece gezip tozup seks yapıyorsanız flört.
el ele tutuşup sabah günaydın mesajı atıyorsanız sevgili.
bunların hiç birini yapmıyor ama sürekli görüşüyorsanız evli.
çay demler gibi, acele etmeden kısık ateşte.
flört dediğin bakışarak ve kelimelerle bile yapılabilir.

örneğin bir kadın senden hoşlandıysa muhakkak öncesinde seninle flört eder, ışığı verir.

anlayan hatunu kapar, anlamayan avcunu yalar.

Edit: hayranım peşimi bırakmıyor, takip edilmekte güzel be azizim. Swh.
görsel
Böyle.
Kafaları kurcalayan bir soru.

Nasıl ediliyor aq?
Siz etmeyin amk bokunu çıkarırsınız zaten.
mesela poker oynarken eliniz kötü ve öyle bir ele giriyorsunuz ki karşı taraf eliniz iyi zannedip oyuna girmesin istiyorsunuz. işte buna flört ya da flört yapmak denir.
tatlı tatlı edilir. ilgini belli edersin ama üzerine de çok düşmezsin. hafiften arafta bırakmak her zaman iş görür.
Ben açık oyluyorum.

Ilk esprim arkadaslar nası oldu.
Kendini biraz abartarak anlatabilirsin ama çok da sallamayın. Böyle böyle işte detay vermiyim üşeniyorum.
Önce bir tarafın nude atmasıyla başlıyor olay.
karşı cinsle konuşurken onun gözlerine bakın ve hafif gülümseyin.