bugün

(bkz: türk kızlarının yaşadığı kafa)
bağlanma korkusu yaşıyordur.
muhtemelen etrafında alternatif flörtleri bulunan insan davranışıdır. ilgi manyağı olduğu da kesindir.
birlikte zaman geçirmeyi, eğlenmeyi seviyor diye hemen çeşitli sorumlulukların altına girmek zorunda değil ya insan.
naz yapmak isteyen kızlarda görülür. "biraz daha peşimden koşsun" mantığı ile ama bilmez ki fazla naz aşık usandırır...
annesi babası ayrı olma ihtimali yüksek olan kişinin davranışıdır.
başka flörtlere açık kapı bırakmaktır.
bir kişi endeksli ilişki içersinde olmayıp grup olayına dahil olmaktır.
seni kaybetmek istemiyorum adlı oyunun bir kesiti lan sadece. heyecan yapmayın, gerilmeyin hiç.
bir önceki ilişkide zarar görmüş özgüvenini toparlamak için flört eden erkeğin kendisini iyi hissettirme çabasından faydalanma isteğindeki kız davranışı olabilir.
kimi odun erkeklerin yaptığı durumdur. *
her birlikte vakit geçirdiği kızla/erkekle sevgili olmak istemeyen bireydir. 2 defa dışarı çıkalım bi'şeyler içelim sonra sevgili olalım ne gerek var lan. takılın biraz. sevişmenin değil arkadaşlığın tadını çıkartın hayat çükümüzde değil olm valla bak.
Karşısındaki insanın sorumluluğundan korkuyor olabilir. Yada birine ilk defa sevgilim diycektir. Utanıyordur. Olur mu olur...
Kısıtlanmaktan, bağlanmaktan hoşlanmıyordur. 'Birinin sevgilisi' olma fikri korkutuyordur.
Flört etmek ne artık kavram karmaşası yaşıyorum.

Yanaşmasın amk.
Çekimser davranmaktır.

Kim şikayet ediyor aq?
çok ah aldım be sözlük bu durumdan *
edit: can sıkıntısından mütevellit zuhur eden olay.
güncel Önemli Başlıklar