bugün

artık açılma zamanının geldiğine işarettir, bu iş oldu anlamı taşır. hemen hemen son aşamadır, vakit kaybetmemek gerekir.
Daha da bir umutlandırır kişiyi çekeceği acıyı düşünmeden.
flört yeniyse : günaydın ( 1 saat düşünme payı)

flört zamanı biraz ilerlemişse : günaydın aşkım (1 dk düşünme payı)

flört yılları geçmişse ( günaydın ......... (0 düşünme payı)
hemen atlanmaması gereken hadisedir. yani şöyle şimdi; genelde burada mesajı atan kızdır, mesajı bekleyip mesajı görünce eli sikine giden de erkektir. bazı istisna durumlarda kız erkeğe aşık olur, erkekten mesaj bekler ama genelde benim söylediğim gibi olur. dolayısıyla 'bana günaydın mesajı attı durduk yere, tamam ben bunu yarın olmadı öbür gün sikiyorum.' anlayışıyla ipleri koyvermeyin amk. ilk defa mı kız görüyorsunuz yani, bana bunu söyleyin. basit erkek her zaman kaybeder, bu da size günün altın kuralı olsun. the golden rule of the day.
kanatlandırır.
sazan gibi atlanılmaması icap eden mesajdır. bizim bi' arkadaş atlamış oradan biliyorum ben de.
olayın bittiğine işarettir. Şimdi erkek tayfasına soruyorum; siz sıradan bir kız arkadaşınıza günaydın mesajı atar mısınız? ya da erkek arkadaşınıza? Haydar'a, ekrem'e günaydın diye mesaj atar mısınız amk? Yani erkek bu mesajı atıyorsa size karşı boş değildir.

Gelelim kızlara; bu mesajı atan hatun telefon gevezesi ve ayda 5 bin sms bitiren tiplerden değilse kesinlikle mesajı attığı kişiye boş değildir. şayet kadın karşısındakine boş olsa ''bana ne lan onun gününden'' diye düşünür.
ALMADIĞIM, ATMADIĞIM MESAJDIR.

GEREK YOK BÖYLE ŞEYLERE ARKADAŞLAR.

O ERGENCE BU ERGENCE DiYE DiYE OT GiBi YAŞIYORUM BE.
Fevkalede bir durumdur, sabah onun sizden önce uyanıp sizi düşünmesi ve mesaj atması filan güzel şeyleri düşündürür, mutlu eder. eğer ki devami da varsa fevkinde fevkindedir.
hayattaki küçük mutluluklardandır.
güne güzel başlamanızı sağlar.
- ginıydın sipirmin.
+ ginıydin sipirgirl ihiihih...

kişilik evrimine yol açabilir.
Mach3 gibi güne 3- 0 önde başlatır.
tutamadığınız bi sırıtışla güne başlamanızı sağlar.
güncel Önemli Başlıklar