bugün

amına koyayım, flörtü bulduk da "konusu kaldı" dediğim hadisedir.
Eğer konuşkan biri değilseniz sıkıntı. Ben yerdeki otlardan bile mevzu döndürüp amazona bağlardım.*
Doğru kişi olmayabilir.

Eğer o kişiyse bıkmıyorsunuz sadece emojiyle bile ilerliyor ahahah.
flört dönemi konuşmanın en azda, eylemin maksimumda olduğu anlaşma dönemidir. anlaşmak için illa konuşmanız gerekliyse, ilişki gözden geçirilirse ilerde kimsenin canı yanmaz.
ikli mutlaka bir konu açacak, .
ortam yakalıyor..
kişi rüyasında bile (Laf lafı açıyor.) konudan konuya geçiyor. Şu an da mı konuşacak bir şey bulamaz dediğim sorunsal.
kızlarla konuşulmuyor be aga rahibe gibiler birde kaşar olup ayak yapanlar var. utangaç haller yok bana öyle deme utanıyorum.

bende çene kuvvetli ağzımda laf yapar ama kızlar konusma problemli saçmalama felan hep kezo.

telefonla konuşup dakkalar yetmiyordu hep ben konu açıp konuşturuyorum.

aşkım canım fantezi yatak sekisiting suksiting felan edepsiz şeyler işte bele.
Paralel evrenlerden girin, murphi yasalarından çıkın. Kafası karışsın iyice... Anlamasa da "ne kadar da bilgiliymiş" der. Siz de puan toplarsınız.
flört ederken bile konuşacak bir şey bulamıyorsanız o kişiden hayır gelmez, anlaşamıyorsunuz demektir. Zira flört dediğin sabah akşam konuşmalı, telefon radyasyonundan kafayı bulmalı bir dönemdir.
Bulamıyorsanız uzatmayın kafalar uyuşmuyor demektir.
Yanlış önerme. Gayet bulunuyor.
- ( iç ses )müslüm'den konuşsak mı ? ya da rossini - sevil berberi - falan . sus ve dondurmanı yalamaya devam et bence .
+ burak neden sustun ?
O zaman o ilişki yürümez usta.
Flört aşamasında insanlar çoğunlukla kendilerinden bahsederler, istisnasız her 2 tarafda bunu yapar.

Sonrasında taraflardan biri arkadaşına falan diğer tarafı şikayet eder.

+ ee nasıl geçti?
- kendinden bahsedip durdu sanki bana bulunmaz hint kumaşı
Flört aşamasında konuşulamıyorsa hiç yormayın kendinizi.
Konuşacak dolu konu bulsanız da bir cacık olmuyor.
Hiç konuşmamak en iyisi.
Flört aşamasında yanlış kişinin seçildiğinin işareti olabilir. Konu bulunamıyorsa muhabbet sarmıyordur, laf lafı açmıyordur.
konuşacak konu yoksa ortak alan da yoktur. ortak alanı olmayan ilişki de yürümez. hafifçe bb yazıp uzaklaşmak lazım .
görsel
Tıkandığın yerde kızdır, laf sok bak nasıl dönuyor muhabbet. Denenmiştir hala yapılmaktadır.))
Başta insan demek ki doğru insan değilmiş diye kestirip atıyor ama sonra her flörtte bu başına gelince "acaba sorun bende mi lan" düşüncesi peydahlanıyor zihinde. Suçu karşımızdakine atıp devam ediyoruz. Kaptan devammm
Tez muhabbet tez ayrılık getirir gençler. Nice insan oldu gece dörtlere kadar muhabbet ettik bir haftada sona erdi. Nice insan oldu 'ben bununla ne konuşacağım' denilen ama yıllarca konuşmaya duymadığın.
(img:#2052732)
Zorlamam. Belli bir şey çıkmayacağı.
Konu açamayan sütyeni de açamaz. Saygılar.
Aşırı temkinli yaklaşmaktan kaynaklanabilir ama flört dediğiniz kişi ile aranızda bir çekim varsa en olmadık şey bile gündeminize oturabilir. Bir keresinde rakamların özelliklerinden bahsetmiştik uzun uzun. Tabi bi boka yaramadı ama isteyince konu oluyor.
bitmişsiniz siz be. insan herşeyi konuşur bu dönemde.
güncel Önemli Başlıklar