1. 10.
    (#42855219)

devam eden uyarılardır. olum bak yakışmıyor sana bu hareketler, zorlama kendini. cool olamıyorsun. cool olmaya çalıştıkça mala dönüyorsun, sana özgün ol derken bundan bahsediyordum. şu entry baştan aşşağı trajikodram ve taklit yani, hem de benim taklidim bizatihi. hayır o tipinle nasıl böyle bir şey söyleyebiliyorsun inanması çok güç ya. ben yapsam bende eğreti durmaz, çünkü tarzım böyle ama sen kendinde olmayan bir şeyi yapmaya çalışıyorsun, olmuyor yapma. uslu uslu entry gir sen, en bilgi içerikli olanlarından. galeriye fotoğrafını atıp suratına smiley koymuş; 'şöö hölöm sözdön döhö yököşöklööö ömkk'. sie ordan avel.

nasıl iyi yerleştirdim yine di mi?
    16 -15 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  2. 11.
    flat head nickli yazara nacizane uyarı
    14 -2 ... winxperisi
  3. 12.
    (bkz: o konuda flat head e ben de kırgınım)
    8 -5 ... mel mel bakan gibson
  4. 13.
    kıbrısın dandik bir üniversitesinde, baba parasıyla çakma avukatlık diploması alan, okul bittikten sonrada haliyle o diplomayla bir halt olamayacağı için babasının yanında ofis boyluk yapan, büyük ihtimalle emeğiyle tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş bir babanın bir haltta dikiş tuturamayan küçük burjuva yavrusuna uyarıdır.

ulan düz kafa götündeki kıllar ağırdı hala buralarda yeni bebelere artistlik yapıp sabi sübyan kız düşürme derdindesin. oğlum daha parmağındaki evlilik yüzüğünün parasını baban karşılıyor sen hala neyin peşindesin.

ayrıca bunu ciddiye alanında aklına şaşayım. demek eskiler gidince meydan buna kalmış. orta yaşlı ofis boyu neden ciddiye alıyorsunuz kardeşim.
    20 -4 ... inderex
  5. 14.
    avukatmis.

gunde 70 entry giren avukat mi olur aga...ben bile su bos halime maksimum 10 entry girecek zaman buluyorum yav,
    15 -2 ... wake up neo
  6. 15.
    o değil de ben bu başlıkta nefretinde bir aşk olduğunu gördüm. kimse bana masal okumasın her şey ortada amk.
    7 ... true
  7. 16.
    Sen kimsin ihtar cekiyorsun lan sikik?
    4 -5 ... agca
  8. 17.
    Genelde bir söze söz mü diye bir de söyleyene adam mı diye bakılır bizde. Malla mal olacak yaşı da geçtik.

Şu üstteki; 1. Si Maksimum Devlet memuru olabilmiş pavyon türkücüsü, 2. Si baba parası ile galeri işleten ve sözlüğe geldiğinde daha ingilizce “i” harfinin yazımını bilmeyen avel tiplerin 8 entry ile yazar olunan salak saçma bir sosyal medya mecra olmasa benimle muhatap olmayı ancak rüyasında görebilecek olmalarını anlamasını beklemiyorum tabi ki.

Edit: ohooo iş sen “benim x im kim biliyor musun” a bağlandığına göre münakaşa tamamlanmıştır, dağılabiliriz. Ulan dingil adam abinmiş mecbur muhatap olacak senle ne yapsın. Bir de ona sormak lazım acaba bu durumdan memnun mu diye...
    10 -18 ... flat head
  9. 18.
    birinin kıyafet rengini eleştirdi diye linç ediliyor galiba.
    bu userlar vallahi eğitilmezdir.

(bkz: sözlükte kimsenin birbirini sevmemesi)
    4 -6 ... james earl cash
  10. 19.
    (bkz: sözlükteki herkesin ruh hastası olması).
    4 -2 ... pennearabiata