1. 1.
    (bkz: gözleri kalp şeklinde gülen emoji)

yaz kızım, başlığın tam hali "fılat heyad la cübbe altına g string giyip duruşmaya katılmak" şeklindedir.

kendisinin abukat olduğunu öyrendiyimden beri bu fantazi ile yanıp tutuşuyor yumuşak, narin, 2 damarı aşırı alkol ve sigaradan tıkalı ata sevgisi ile dolu minnak yüreyim.

hatta rüyalarıma girdiyi bile oldu.

en son bu sabaha karşı mesela. ikimizde abukatız fılat'la, önemli bir duruşma için izmir atliyesinin koridorunda koştururken merdivenlerde çarpışıyoruz kendisiyle. elimde ki dosyalar, dildolar felan yerlere saçılıyor o ara tabi.

tam eyilip alacakken dildoyu, fılat'ın cübbe altına sadece g string giydiyini farkediyorum. o an kalbim duracak gibi oluyor. zira bende cübbe altına sadece g string giyip gelmiştim duruşmaya. o farkında deyildi tabi.

sözü nasıl açacağımı bilemedim.

"beyefendi ğerçekten zevkli bir gaymışsınız, g sıtringiniz çok hoş" şeklinde bir cümle dökündü dudaklarımdan istemsizce. utandı o sırada, ponçik yha. yanakları kıpkırmızı oldu bir anda. "lütfen bu aramızda kalsın" diyerek tepki gösterdi.

zira abukatların g sıtring giyerek duruşmaya katılması teceka'nın on yüz bin milyonuncu maddesine göre yasaktı. haklı idi yani. "tamam sakin ol bebeyim" diyerek yatıştırmaya çalışırken ıslanarak uyandım rüyamdan.

hofff!

derdinden her gece atliye koridorlarında koşturuyorum sevgili fılat. yether artık!

artık ne olacaksa olsun. duy sesimi, aşıkım sana. cübbe altına g sıtring giyip duruşmaya katılıyormuş kisvesine bürünüp fantazi yapmak istiyorum senle bebeyim.

haydi kalk gel, eyer istersen a'da olabilirim senin için minnoşum. evet.
    4 -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  2. 2.
    Fantastik bir eylemdir.
    Bu tür başlıklarda kadınlar olarak güvende olmak ayrı huzur verici.
    3 ... moon tripper
  3. 3.
    e zamanı gelmişti artık.
    2 ... lucius vorenuss
  4. 4.
    Sana tanga giydirirsem gireceğim tek şey duruşma olmaz yalnız...
    1 ... flat head
  5. 5.
    O hakimin tarafsızlığını sorgularım ben.
    ... frekans