bugün

ne kadar çabalasalar da bu hatalarını düzeltemeyen insandır. 50 kere uyarırsın yine flash diks der alete. kınıyorum tıtıtıtı. ama siz bu tarz insanları böyle sevin, flash diks demelerini görmezden gelin, hatalarını düzeltmekten vazgeçin. evinizin önüne onlar için bir kap su koyun.
en asil duyguların insanıdır.
flash disk yerine flash bellek kullanırsa iyi edecek kişidir.
yüksek olasılıkla "şarj"a "şarz" diyen insandır. diyorlar efendim durduramıyoruz.
flaşı versene yada çipini versene diyen insandan daha güzel insan.
lan yapmayın ya.. anılarım depreşiyor.

ben üniversiteye kadar bu cd discman'ler var ya, heh işte onlara diksmen diyordum. "diksmenini versene kanka. biraz dakılalım." diyodum. arkadaşlar da bıyık altından gülüyorlardı. yahu niye gülüyonuz diyordum, cevap vermiyorlardı. meğerse, diksmen dememe gülüyolarmış ipneler. neyse. bu da böyle bi anımdı. anılarım depreşiyor diyince de böyle afili bi anı anlatacağımı sandınız herhalde.

tanıma gelecek olursak, mazur görülmesi gereken insandır. dalga geçmeyin lan!
nar ekşisine, nar eşkisi diyen insanın kuzenidir.
riske de riks der.
belki de çok iyi giyimli, havalı, genç ve çok güzel bir kız olabilir. kendisine bilgisayar diğer mağazadan kurulumu yapılıp getirilecek başka bir isteğiniz var mi diyen satış elemanına, bir de flaş diks lazım bana yaaa demiş olabilir ve siz de bunu duyup sasirabilirsiniz.
fılaş disk diyenden hallicedir.
filaş yerine fılaşh demesiyle sasirtan insandir.
arabeske de arabeks diyordur.
diksindir gitsin.