1. 1.
  kendisini acilen sağduyuya davet ettiğimiz kızdır.

  tatlı tatlı flörtleş, sabahları ballı böcekli günaydın mesajları, "ben uyuyorum uyku perisi seni bulsun" pıtırcıklıkları falan ee bi noktadan sonra iş şekle şemale gelsin denilince aauuuww.

  yav bırakın ablam bu işleri. cernden sohbet ederken sizden fotoğraf mı istediler de ortalığı yangın yerine çeviriyorsun.

  samimi olun bebeksiler. lütfen diyorum bak.
  4 -6 ... hergele kutay
 2. 2.
  bir erkek sizinle iş olsun diye konuşmaz kızlar.
  ya sikmek ister ya evlenmek.

  arası yoktur unutmayın.

  edit:tabi geçici sohbetler edilebilir. can sıkıntısı geçene dek
  2 -4 ... biyrunefenim
 3. 3.
  Ya mesele flörtleşmek değil. Kimileri gerçekten anonim olmak adına tastamam yazarlık yapıyor. Kendilerine dair yalnız fenomenal değil, kişisel formal bilgi bile göremiyorsunuz. Bu insanlara tırnağını at demek bile haksızlık.

  Fakat bunun yanında anonimlik perdesini kullanıp sanki fotoğrafını vermek onun bir lütufta bulunmasıymış gibi davrananlar var. Kendisinden, güzelliğinden, işte ne kadar şuna sahip olduğundan bahsedip mesaj kutusunda bunları tahayyülden öpücüklerle doldurup fotoğraf söz konusu olunca anonim olmak, fotoğrafın gereksizliği gibi şeylere sığınıyorlar. Yahu neden gereksiz olsun? Bir insan bir insanı sadece becermek için görmez, sokakta "bana bakmayın ben anonimim" mi diyorsunuz, görülmek görmek tamamen doğal kendinizi bu kadar abartmayın.

  Neyse bana neyse iq.
  6 -4 ... lord marcus amoralist primses
 4. 4.
  an itibarı ile ocak dışıdır.
  2 ... lagavulinvebazlama
 5. 5.
  bir erkek bir kızla mesajlaşırken muhabbeti uzatma gayretindeyse o kızla illa ki bir hesabı vardır.

  bir kız bir erkeğin muhabbeti uzatmasına müsaade ediyorsa, ya ilgiden hoşlanmış, erkeği fino olarak kullanabileceğini görmüştür ya da onun da bir takım hesapları vardır.

  muhabbeti uzatma eşiği benim için 4-5 mesajdır.

  şimdi bu yola girip, herkesle 40 yıllık ahbabınızmış gibi havadan sudan, aşk hayatınızdan, günlük sorunlarınızdan konuştuktan sonra "ben çok safım, hepsi benden fotoğraf istedi ühü ühü" demek pek inandırıcı değil.

  kısaca "ilgi arsızıyım ama kendimi de ifşa etmek istemiyorum" diyin.

  laf kalabalığına gerek yok.
  3 ... lucius vorenuss
 6. 6.
  kurt kadındır. uluyor baksana.
  5 ... mel mel bakan gibson