1. 1.
  flört cevabına ulaşılması gereken sorunsal.
  şüphesiz ilişkilerin en güzel evresidir kendisi.yavaş yavaş tanımak böyle onu, özelliklerini yavaş yavaş öğrenmek. arzulamak ancak bir şey yapamamak. dokunmak istemek çok ama dokunamamak. bir mesaj gelince deli gibi heyecanlanmak ve uyumadan önce onunla ilgili hayaller kurmak. buluşmak için can atmak.
  bunların pek çoğu sevgili olduktan sonra azalarak bitiyor. geriye iyi anlaşabiliyorsanız ortak paylaşımlar kalıyor. beraber gülebilmek, eğlenebilmek ve beraber olmak vs. eski heyecanlar kalmıyor yani. buluşmak bile sıkıcı gelmeye başlıyor. öyle diyim.
  1 ... thegodmother
 2. 2.
  kaotik sorunsaldır.

  eve atmak daha zevkli olmasın?
  2 -2 ... coremax
 3. 3.
  flört başlamadan önceki aşama en zevklisidir. hoşlanılan kişi nefes alsa size güzel gelir. tanıdıkça şey oluyor. tünelin ucu bombok bi yere.. evet.
  6 ... nasil guzel yazmisim lan di mi
 4. 4.
  flört daha keyiflidir. sevgili olmanın artı tarafı, mevzu bahis arkadaş artık ceptedir. bundan ötürü daha rahat hareket edebilirsiniz. flört zevklidir ama her an son bulma ihtimali vardır.
  2 ... ailrimed
 5. 5.
  kesinlikle flört etmektir. sevgili oluncaya kadar edilen sözler yapılan jestler daha samimidir. sevgili olunca hepsi sanki görev halini alıyor.
  2 ... baksana bi
 6. 6.
  Ümit yaşar oğuzcan'ın şiirini akla getirir:
  aşk başlamadan güzel,
  kalplerde heyecan
  bakışlarda korku olduğu zaman güzel...
  birbirimize sezdirmemek için çırpınış,
  başkaları görmesin diye çabalayış,
  gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman...
  aşk başlamadan güzel...
  4 ... bikedigordumsankii
 7. 7.
  nereden bakarsanız bakın,ortalama biri erkekse eve atmak daha zordur.
  ... ultras26
 8. 8.
  flört olarak cevaplayacağım sorunsal.
  yeni tanışmanın o ilk çekingenliği, sevdicek adayının her hareketine acaba bana bir mesaj mı verıyor seklınde bir anlam yukleme ve yer yer sırf bu yuzden sebepsız acı ya da mutluluk duyma, onu görünce veya konuşunca sürekli heyecan duyma, mesaj gelince oluşan meymeletsiz sırıtma, tanıdıkça duyulan samimiyet, her anını onla geçirme isteği vs. flörtte daha ağır basan ve flörtü sevdiren gerekçelerdir nazarımda.
  ayrıca nedendir bilmem ama flört bitip sevgili olmaya doğru giden yolda artık 'ulaşılmazın cazibesi' yok oldugu için çoğu his ve duygunun yogunlugu azalıyor gibime gelmekte.
  1 ... lanet olasica federal
 9. 9.
  Erkekler icin flort, kizlar icin sevgili olmaktir muhtemelen. Cunku erkekler iliskinin "pesinden kosma" kismini seviyorlar, kizlar "elini tutma sarilip film izleme" kismini.
  ... rubyrubyruby
 10. 10.
  aklınız belinizde ise flört aklınız başınızdaysa sevgili. akılın konumu ile alakalı .
  ... torch