1. 1.
    Sosyal medyada görülen olay. Yok flörtle şunu yapmak, yok flörtün seni bilmem ne yapması, yok flörte bilmem ne yapmak... Saçma geliyor. Flört ne amk.
    ... dertler derya olmus
  2. 2.
    Bir de bu mu türedi şimdi de. Flört iğrenç kelimelerden biridir.

Hatun, manita, flört... Flörtüm...

Ağza sakız işte. Bu kadar mal nesile aşina değiliz.
    1 -1 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Kelimenin köken açısından Fransızca olduğu iddia edilir. Esas anlamı ‘fleureter’ yani bir şeye dokunup geçme, tatlı dilli boş konuşmadır. Bizce bir ilişkinin yüzde ebleh bir gülümseme bırakan evresidir.
    1 -1 ... fahreinayt
  4. 4.
    Çünkü bu evre insanların en sevdiği evredir. Kimse birbirine gerçek yüzünü göstermediği için birbirleri ile mükemmel anlaşırlar. Sürekli güler, yer, içer ve gezerler. Birbirlerine yeşil ışık yakar ama çok karışmazlar. Her şey şaka yollu olur. Nereye gittin geldin daha o dereceye gelmedikleri için rahattırlar. Hatta bazen o kadar geniş oluyorlar ki nasıl olsa sevgili değiliz diye birkaç flört daha edinebiliyorlar.
    2 ... bensonubaslangicyaptim
  5. 5.
    nefret ettiğim hitap ve evre.
    bok vardı bunu türettiniz.
    oldskool oynaşma güzel kardeşim ben ciddi ilişki istiyorum.
    yeni neslin bu zottirik işlerinden gına geldi.
    2 -2 ... domestik ev hanimi
  6. 6.
    eskiden biz cengiz ile flört dönemindeyiz denilirdi. şimdi bu 2000 yılı ve sonrası kuşak, “flörtlerimden birini seçmeye kalksam diğeri alınır.” tarzında bir mantıkla (!) hareket eder vaziyette. sistem tamamen bu paracı kızların, erkeklerin parasını sömürmesi ve her çiçekten bal alması üzerine kurulmuş.
    1 -1 ... jantiadam
  7. 7.
    bunlar hep esra erolla evlen benle programı yüzünden.
    ... daechir
  8. 8.
    Kaşar kızların genel lafıdır. Flört kelimesini kullanan kız görürseniz anlayın ki taylan veya berkecan kucağında gezen tescilli orospudur o.
    -1 ... yoksul genc