1. 1.
    kıyaslama yapaya başlamış kızdır. Ya eskisini unutamamıştır, ya yeniye bağlanamamıştır.
    ... yolgezer
  2. 2.
    Sevgilisini kızdırmak gibi bir amacı vardır.
    ... aydinoglu ventage
  3. 3.
    Eski sevgilisini unutamayan kızdır bizden uzak olsun.
    1 ... 1 station insani
  4. 4.
    Flörtümle bir yola giremeyeceğimi anladığım vakit derhal eski sevgilimi anlatmaya başlarım ki benden soğusun ve aramızdaki bağlar kopsun. Yani beyler bir kız flört aşamasında size sevgilisini anlatıyorsa muhtemelen böyle düşündüğü için yapıyordur. Bunlar ince nüanslar fakat hayat kurtarır.
    4 -4 ... porella
  5. 5.
    Lisedeyken yan sınıfta bi çift vardı. Birbirine eski sevgilileri tarafından nasıl terkedildiklerini anlatıp acıtasyon yaparak flörtleşiyorlardı. Sonra sevgili falan oldular. Şimdi nabıyorlar bilmiyorum.
    ... baba kreyzi
  6. 6.
    Nedense insan anlatmak istiyor. Bende anlatirim ve anlatirken yanlis yaptigimi bilirim. Yinede kendime hakim olamam. Kötü bir huy.
    1 ... libraa
  7. 7.
    Soğutmak için bu çabalara gireceğinize, karşınızdakine ondan hoşlanmadığınızı, anlaşamayacağını falan söylesenize. Bu neyin kafası böyle ya.ortamlarda ben samimiyet istiyorum diyip böyle şeyler yapanlara acayip kılım.
    ... romendiyojenyus
  8. 8.
    bir dakika bile yanında durmamak lazımdır. zira eski sevgilisi olması sizin müdahale edemeyeceğiniz bir durum olmasına rağmen hala eski sevgiliden bahsediyorsa siz yara bandısınız demektir. buda kabul edilemez.
    ... hayta38
  9. 9.
    tanımlamaya uyan bir flörtüm olmuştu. tam o an notunu verdim. avıma odaklandım. alacağımı aldım ve finalde tsubasanın topa attığı gibi bir tekmeyle bitirdim. alkış seslerini duyuyorum. teşekkürler.
    -1 ... bob lee swagger
  10. 10.
    Bu soğutmak için yapılıyorsa yapmayın ayıptır, günahtır. Direkt olarak böyle bir şey istemediğinizi söyleyebilirsiniz mesela bunun yerine. Ama asla böyle bir ilişki yaşamamış gibi davranmak da anlamsız bana göre. Yeri gelirse her iki taraf da konuşabilir. Yeri gelirse ama.
    ... norvecturku