bugün

bir erkekle bir kadının çıkmadan önce ki 2-3 buluşma evresidir. ayrıca bilinir ki en işgüzar politikacılar bile bu dönemde yalan söyleyen insanlar kadar istikrarlı yalan söyleyemez. size yemin ediyorum kadını maça götürebilir erkeğe ev taşıtabilirsiniz. ayrica sonradan çocukla güzel bir ilişkiniz olursa gerçekten komik hatıralar olarak kalır.
ilişkideki en tatlı dönemdir.
erkek için kaleyi kuşatıp tatlı gergin bir bekleyişin olduğu dönemdir.
Flört döneminde herkes bir rolü oynar,olur da evlilik gerçekleşirse maskeler düşer,insanlar cok farklı kişilerle karşılaşır.bu sebepten görücü usulü evliliklerde boşanma oranı daha azdır.
güzel zamanlardır ilişkşye başlanınca muhtemelen özlenecektir ama yaşarken iğrenç bir heyecan verir.
En iyi dönemdir. Trip yoktur, karışma yoktur, kavga yoktur... kısacası sorun yoktur. Mutlu mutlu geçer saniyeler dakikalar saatler... saatler dakika; dakikalar saniye gibi gelir size. Kesinlikle pas geçilmemelidir.
şu şarkıyla daha güzel geçecek dönemdir.

http://www.youtube.com/watch?v=n6LM_SfKVNM
en cici dönemdir. dert yok tasa yok, gez babam gez. ohhh..
hep olmasi gereken donem kisa kesilmemesi gereken donem.
Viyana kuşatması gibidir. Dört bir yandan saldıran kuvvetler klitorium kapısını açmak için tüm gücüyle savaşır. ( pardon ya ben karıştırdım )
tripsiz bir taraf varsa tadından yenmeyen dönemdir.
Su an yasadigim sorunu bol donem.
Sorunlu olan benim ve o cok sabirli.
yaşanabiliyorsa bilinen en tatlı dönem. o kurlaşmalar falan çok masum oluyor.

bir de bu dönemin başlayıp bitmesi olayı var ki nasıl başladığı zaten bilinmiyor, ama daha bitmeden bir taraf kendine yeni bir flört ile yeni bir flört dönemi açıyorsa puhahah flörtün zaten ağzına sıçtınız.

özetle kıçınızın başınızın ayrı oynamaması gereken dönem.
şu ara yaşadığım dönem.

yukarıda da söylenmiş, bir ilişkinin en güzel dönemi olduğu. evet öyledir. iki kişi de birbirine oynar. o derin konulara (aşk, sevgi..) girmek için sabırsızlanılır.

bazen çok düşüncelere sevk eder. bazen de çok mutlu eder. uzun bir yalnızlık döneminden sonra bu yaşanıyorsa eğer kıza/erkeğe haddinden fazla ilgi gösterilmesi kötü sonuçlar doğurabilir. iki taraf da böyle düşünüp cool olmayı da elden düşürmüyorsa da sorunlara gebe olabilir.

dediğim gibi ince bir ip üzerinde yürümeye benziyor bu. söylediğin her söz, yaptığın her hareket çok önemli.

edit: iki taraf da uzun süre adım atmazsa gurur adına, bu flört dönemi bitmek bilmez. flört dönemi zaten bir belirsizliktir. bu belirsizlik belki kısa bir süre (1-2 hafta) heyecan verse de sonraları için bir türlü sevgililiğe dönüşemeyen ilişki sınıfına girecektir.
en güzel dönemdir. demo sürümü gibidir en güzel özellikleri gösterirler ama sonra sıkmaya başlar.
Kendini iyi pazarlama, oyun oynama dönemidir.
hiç güzel değildir, sürekli erekte gezdiğim bölümdür neyse ki sevgili olunca işler rayına oturuyor.
Kötü yönlerin gösterilmediği, her şeyin günlük gülistanlık olduğu dönemdir.
sevgilin var mı sorusuna cevap veremeyip uzaklara dalınan dönemdir.

(bkz: biz şimdi neyiz)
Kendini kandırmaktır batının oyunudur. Eskiden flört mü varmış.
görsel
Birbirini tanımaya, ortak noktalar ve zevkler bulmaya çalışma amacıyla başlayıp; önce o yazsın, o yazmazsa ben de yazmam gibi saçma sapan yerlere giden ve sonunda iki taraftan birinin daha çok "yazması" sonucu ilişkiye ya da iki tarafın da siklememesi "o yazsın bana ne" tavırlarını sürdürmesi sonucu zamanla * hiç tanışmamış gibi olmaya evrilen saçma sapan dönem.
asla sevmediğim gönül ilişkilerine başlangıç dönemi. elimde olsa direkt 2-3 senelik çiftlere evrilmek isterdim.
düz mantık bir insan için altından kalkması çok zor. ima etmeler, beklentiye girmeler top seviyede oluyor. zor.
Özgün olunmadığı zaman ilerleyen süreçler de büyük sorunların başlamasına neden olmaktadır. Kendinizi belli edin birşeylerin üstünü örterek onlardan kurtulamazsınız açın kartlarınızı sizi seven bunları bilerek sevsin.
Iliskideki en heyecanli donemdir. Ruzgar gibi gecer ne yazik ki. Keske hep flort edebilseydik. Hatta buyumeseydik yahu.