bugün

kızsanız şayet vermeyeceğinizi anlamış vakit kaybı olarak düşünüyodur.
Bu flört kelimesi de ergenlerin diline pelesenk oldu. Yok flörtle şu oldu yok flört cart curt yaptı. Aşırı itici. Ciddi ciddi kültüre ve bu ülke yaşantısına yön veren sosyal medya. Bunu anladım. Flörtmüş peh... Rezillik.
gece gündüz sözlüğe fotoğrafını atıp karı kız düşürmeye çalışan angut da bilirkişi olmasın aq.
E ben bu. 2 gun once goruntulu konustuk haftasonu bulusuyorduk. Adam arazi. Mesajlarim okundu bile olmuyor. En son dedi ki bana "ofisteyim ya, musait degilim pek, sonra konusuruz." E yalan. Biliyoruz isini iki elin kanda mesaj atan adamdın sen zamaninda. Hayir bana dese ki 7numara artik konusmak istemiyorum gulduk eglendik yeter. Anlarim salak miyim 25 yasinda insanim ben. Asiri sinirim bozuk. Corona zamani kullanilmis pecete oldum resmen.(mecazen. Cidden olsaydi yine derdim ki he adam istedigini aldi.) Rahatsiz herif.
götü boklu sidikli kardeşim ben 2010 kayıtlıyım aslında ama sen bilirsin. bizde hesap bol, hayatımızı bi accounta bağlayıp yaşamıyoruz bi ortamda canımız isteyince siliyoruz başka hesapla geri gelip takılıyoruz. hayatımız buradan ibaret değil. amcuk seni.
Flörtvari ilişkiler sizin bir ihtiyacınızı o anda karşılıyor diye beraber olunan ilişkiler oluyor genelde. Haliyle karşınızdaki o ihtiyacı karşılayamaz olunca da başka biri onun yerini alıyor.

çünkü o kişiyi, o kişi olarak sevmiyorsunuz onunla arkadaşlık ederken bir ihtiyacınızı karşılıyorsunuz.
EEE YETER ARTIK YORULDUM BiRAZDA SEN iLGi GÖSTER.
sohbetin bir yere bir sonuca varmayacağını anlamıştır.
Bir insan sizinle konuşmak istiyorsa anlarsınız, devam edin
Bir insan sizinle konuşmak istemiyorsa da anlarsınız, devam etmeyin
Bu kadar.
(bkz: pandeminin kalkmasi)
(bkz: normalleşme süreci)

Malumunuz herkes karantinada iken birden fazla flörtle vaktini geçirdi.

Ee normalleşme sürecine girdik. Bu süreçte de pandemi dönemindeki flörtlerden zayıf halka olanlar elenir. Güclülerle de reel atraksiyonlara geçilir.

Yanisi: e l e n d i n i z.
trip atarsa darlarsa şaçma sapan davranışlarda bulunursa konuşmayı keserim kesmeyi bırak takipten çıkarırım hemen nextlerim güzelmiş felan umrumda olmaz.

iyi kalpli insana her zaman kalbimde yer vardır sever ve saygı duyarım. prenses modundaysa sarayına yallah derim. biri gider bini gelir umrumda olmaz. kimsenin nazını felan çekemem.