bugün

otorite tarafından kayda ve takibe alınmak.
Sözlük içinde ise, yazılan basit entrylerin bile onay sürecinden geçmesi için sol frame'e gelmemesi durumu.
(bkz: sözlükteki solcular)
edit: *
(bkz: sözlükteki sağcılar)
(img:#400939)
bir zamanlar mağduru olduğum durum. bir yandan bi taraflarınız kalkar, birileri tarafından oynanan oyunlara karşı tehdit olarak düşünülmüş olmanız. tabi bu süre zarfında ucuz gerekçelerle gelecekte karşınıza çıkar.
En sevilmeyen ve kendini aklatmanın yolunun zor bulunduğu bir zor durumdur.
(bkz: bir alışveriş bir fiş)
özgürlük adı altında yapılan şeylerin vitrininin perde arkası.
hiç hoş değil.
ttnet firması yapmaktadır.

(bkz: phorm)
annemden gelen bir telefonla öğrendim bugün. oh be dedim ne kadar rahat şey. vergide almazlar artık benden. keza hiç bir devlet kurumunda çalışamayacakmışım.

''oğlum. yazma, geleceğini karartıyorsun'' gelceği karartmak demek onlarla aynı düşünmemek demekmiş. formasyonu verirken 2500 tl parayı alırken sıkınt yoktu ama. o zaman akpli mi bellemişlerdi beni acaba?

yazacağım gençler kalemimin mürekkebi bitmez ama yok öyle bir şey falan diyenlere selam olsun. akp'nin içinden direk belirttiler. oyunu akp'ye veren anneme fişlenmişim. belediye ve devlet kurumlarını unutabilirmişim.

ulan itler birgün sizin hakettiğiniz yere gelmeniz ümidiyle daha hararetli ve daha keskin yazacağım. (bkz: osmanlı çocukları)
(#30468877). Içiçe geçmiş entryler durumuna gelmiştir.
sanırım fişlendim uludağ sözlük, bunda biraz da kendi payım olabilir neyse umrumda değil.
güncel Önemli Başlıklar