1. 1.
    Uygulayanlara bıçağı takmak gerekir.
    2 ... tenete
  2. 2.
    Kusura bakma ama çocuğun yemediği halt kalmamış ama sen yine de bilmem kaçıncı kez affedip tekrarlamasina fırsat vermişsin, en büyük problem bu zaten. Neyse bu senin bileceğin iş.

Önyargılı olmak istemem ama intihar konusunda manipülatif davranıyor olma ihtimali de yüksek. Yani diğer değişle gözünüzü korkutup sizi kontrol altında tutmaya çalışıyor olabilitesi yüksek. Tabi bunun yanında gerçeklik payı da az da olsa var. Bahsedilen kişiyi tanımadığım için çıkarım yapmak zor ama onu siz daha iyi tanırsınız bunu hal ve hareketlerinden sezmeye çalışabilirsiniz.
    Ayrıca şiddet uygulayanla ilişkiyi kesmek ve en önemlisi adli mercilere başvurarak şikayetçi olmak gerekiyor.
    5 ... sosyalist patron
  3. 3.
    Düzelir diye affettim kısmından sonrasını okumadım demeyeceğim, okudum, ama kız sayıları birbirini girince bıraktım kusura bakma. Hikayenin Gerçek olduğunu varsayarsak, Keyfine bu kadar düşkün aynı anda bikaç kız idare eden bir adam kimse için kendine zarar vermez korkma.
    7 -1 ... cupcake jemma
  4. 4.
    Açıkçası okumadım.
    Başlığı tanımlamaya geldim.
    Fiziksel şiddetin yaraları çok daha kolay iyileşecektir. Psikolojik şiddetinki ise belki de hiçbir zaman iyileşmeyecek. Aralarındaki en keskin fark bu olabilir.
    1 ... tursusu kurulmus kiz
  5. 5.
    psikolojik şiddet fiziksel öncesinde başlar. fizikselden daha çok keyif verir.

fiziksel şiddet er ya da geç direniş ile karşılaşır ama psikolojik şiddet her zaman kişinin kendisiyle mücadele etmesine ve başarısız olmasına sebep olur. fiziksel şiddetin direnişi de kırılabilmesi adına keyif verici olsa da psikolojik şiddet keyif vermez diyenin yalanını zikim.
    -2 ... no god no master
  6. 6.
    psikolojik daha sert ve aşılması daha güçtür fiziksel bir süre sonra iyileşebilir ama psikolojik bedeni değil ruhu yaralar.
    2 ... some vodka
  7. 7.
    Psikolojik şiddet, fiziksel şiddet gibi kolayca tespit edilemediğinden farkına varılması en zor ama en derin hasarları da bırakan bir şiddet türüdür ve asla hafife alınmamalıdır!
    2 ... zeustankacannymphe
  8. 8.
    baştaki entry'imi önyargılı ve böyle bir durumda beni suçlayan insanlar yüzünden sildim. fakat başlığı açmanın bir sebebi de böyle bir başlığın sözlükte eksikliği idi. özet olarak iki buçuk yıllık artık eski olan sevgilimden fiziksel ve psikolojik şiddet gördüm, yakın bir zamanda geleceğini düşündüğüm bir hamleden sonra gerekli yerlere başvurmayı düşünüyorum. entry girerek, mesaj atarak yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim.
    1 ... porcelainsong