1. 1.
    insanların ifade özgürlüklerini düşünürsek gayet normal olan durumdur.

başlıktaki yüzünden ifadesi ile bu insanları aşağılamaya gizil olarak devam ediliyor onu da belirteyim. yani başlığı açan kişi de bu insanları aşağılıyor. fiziksel özellikleri sebebiyle olsaydı başlık doğru olurdu. burada samimiyetsiz bir çaba görüyoruz.
    4 -8 ... trojan muezzin
  2. 2.
    aşağılık insancıkların eylem biçimididir.

not:''yüzünden'' den dolayı,den ötürü,sebebiyle anlamlarını da karşılar.Bilip bilmeden ahkam kesmemek gerek değil mi.

http://tdkterim.gov.tr/bts/
    3 ... alamut68
  3. 3.
    zihinsel özellikleri yüzünden aşağılanması gereken insanın yaptığıdır.
    5 -1 ... blueinforno
  4. 4.
    hayatın pamuk ipliğine bağlı olduğunu unutan ve birden bir kaza geçirip o çok beğendiği yüzünün zarar görebileceği ihtimalini atlayan kişidir, ayrıca kendisi kimdir ki allahın verdiğini aşağılar ?
    6 ... sufferinq
  5. 5.
    kendilerini bir bok sanan, çok yakışıklı veya güzel olduklarını sanan insanların yaptığı eylemdir.

mallıktır.
    1 ... isyankarbumerang
  6. 6.
    aşağılaşmaktır.
    ... haricname
  7. 7.
    önyargıların , aşağılanan insana kalıcı olacak şekilde bile zarar vermesidir. şapşallıktan öteye gitmez.
    2 ... kirisik
  8. 8.
    kendini yüceltmeye çalışmanın bir yoludur, en azından denemesidir. amaç karşıdakini aşağılamak değil, kendi götünü kaldırmak.
    1 ... konglamere lenf nodu
  9. 9.
    aşağılık kompleksi olan insan işidir.
    2 ... chucky2
  10. 10.
    bunu yaparak huzur bulabilen insanlar tanıdım,
    bunu yapmaktan zevk alan-sadizme doğru bir tatmin yaşayan insanlar tanıdım,
    başkasını aşağılamanın kendini yüceltmek için bir çaba,
    ama zavallığı gösterir bir çaba olduğunu anlayamadan yaşayan insanlarla yaşadım.
    dünya bir sirk; ve bu tip insanlar o sirkin gösteri köpekleri kadar çoklar.
    çemberden atlayıp şeker yiyorlar-o kadar.
    4 ... akilluslu