bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    herkeste olmayan bir yetenektir. ayrıcalıktır. insana ayrı bir karizma katar. birçok öğrenciyi siken bir ders olarak fizik, sınavda fark atmak için en iyi kulvardır efendim. ne yazık ki, ben, fizik çözemeyen ameleler sınıfında bulunmaktayım. fizik mühendisleri, fizik bölümü okuyam arkadaşlar bir tavsiye filan verseniz?
    1 -1 ... sazan avi
  2. 2.
    az kişide bulunur ve o kişiler genelde işsizdir.
    7 -1 ... dildilpakistan
  3. 3.
    çok da özel bir yetenek değildir. çünkü fizik eşyanın tabiatıdır zaten. acayip, garip, yabancı, uzaylı, öcü bir durum yoktur. ayrıca çok da zevklidir. içine bir girsen, güle oynaya fıldır fıldır çözersin yeminle.
    2 -1 ... coremax
  4. 4.
    konuyu en ince ayrıntısına kadar bilse de kişinin teoriden pratiğe geçmek için ihtiyaç duyacağı yetenektir. bir başka tanım: bende bulunmayan yetenek. lise 3'te fizik sınavına bir hafta çalıştım. konuyu arkadaşıma anlatarak hazmettim, hocanın aldırdığı kitaptaki soruları çözdüm ama aldığım not 78'di. 78!!! işte tm'ye geçmeye karar verdiğim an o andı.
    3 -1 ... gnrdelisi
  5. 5.
    2012 ygs'de fulledim. lys'yi boşver.
    1 -1 ... godummuosurturum
  6. 6.
    konusuna göre değişebilir. mekanikten elektriğe geniş bir yelpazeye sahiptir. fizik deyip geçilmemelidir.
    ... professeur
  7. 7.
    mühendislik yeteneğiyle yakından alakalıdır.
    ... nickim benimdir
  8. 8.
    iyi bir kaynak kitaptan ve mantıklı düşünebilmekten geçer...
    ... sazan avi
  9. 9.
    statik ve dinamikte pek ise yaramaz o yetenek.
    ... nickim ne olsun karar veremedim
  10. 10.
    Eşit ağırlık okuyan biri olarak hep özendiğim şeydir. Çözmem, ama yeteneğim olsun isterim.
    ... nota defteri