Advertisement

 1. 1.
  adam yok etmek yoktur dense makul bir tespit olacak tespit.

  ama bu haliyle erector klasından çok uzak.
  2 ... raduyev
 2. 2.
  hangi fizik kanunu?
  kardeşim kaç kere diycez açık ve net entry girin diye??

  konuya bi yorum da ben yapiim; ö höm,.

  ''adam'' ölür, maddesel olarak toprağa karışır, başka bir şey olur, bir kum tanesi, azot, gübre, böcük yemi, bir canlıdaki atom altı parçacıklarından biri, yediğiniz bir zeytin tanesi ( !!evet canım pazardan aldığın zeytinlerin bi kısmı mezarlık içi ya da yanı yetişen ağaçlardan. bunu bildiğim için tanıdık bahçe mahsülü değilse özellikle pazardan alınan zeytini yemiyorum.)

  fizik kanunlarında ''dönüşüm'' için gereken önceki aşama içinde bulunulan formdan çıkılması olduğuna göre yani bi çeşit ölüm, sonlanma hali olduğuna göre, her türlü ölüm vardır.

  dağılalım, bekleme yapmayalım, hadi bakiimmm.....
  2 -2 ... jalehan
 3. 3.
  teknik açıdan elektronlar birbirine değmediği için doğrudur. yani aslında hiç değmeden birini öldürüyorsun. bu da imkansız olduğu için hukuken suçsuz sayılman lazım. tabii hukuk kuralları makro evrende geçerli. eğer elektron olsaydık suçsuz sayılırdık.
  1 ... john misty
 4. 4.
  fizik iptal. newton, galileo, einstein şokta.
  2 ... kazangap
 5. 5.
  işte bu yüzden kuvvetler ayrılığı denen bir durum var. fizikçiler hukuka karışmasın diye.

  canlılığı inceleyen bilim dalı biyolojidir. fizik değil. fizik maddenin uzay-zaman içerisindeki hareketini ve değişimini inceler. canlılıkla ilgilenmez.

  hukuk da neyin suç olup olmadığını inceler. en azından evrensel hukuk öyle. bizim ülkemizde hukuk; kimin hangi suçu hangi siyasi konumda işlediğine ya da suç işlememiş olmasına rağmen, hangi siyasi konumda olduğuna göre suç işlemiş kabul edilebileceği gibi olmayan kanunlarla değişkenlik gösterebiliyor.

  neyse çok dağıtmayalım.

  bu tez ne kadar saçma olursa olsun; ülkemizin şu anki durumunu inanılmaz güzel analiz etmektedir. işte bir insan ilgi alanı olmayan her konuya salça olursa böyle saçma sonuçlar gerçekmiş gibi görünebilir.
  2 ... serdarsl06
 6. 6.
  Bir ara mahkemede "adamı ben öldürmedim. kendi kendine öldü. Ben sadece ateş ettim, o da ölmeseydi" diyen sanığı hatırlatmıştır.
  2 ... petrauskas