bugün

(bkz: iç güzelliği)
yüzü güzelse kese kağıdı olmadan karanlıkta sikersin, fiziği güzelse aydınlık ortamda kese kağıdıyla sikersin dediğim kıyaslama.

sen seç hangisi daha cazipse.

ikisi bir arada olursa iyi olur. şöyle etli butlu güzel kız. amına götüne ağzına koyup duracaksın. mis.
tabiki fifti fifti.
Genelde Türkiye güzeli dünya güzeli falan seçilirken fiziğe bakılıyor ama yine de siz bilirsiniz.
kalp güzelliği .
tabiki fizik güzelliği.
herkes yuz (ic) guzelligi falan der ama fizige bakar.
NEFES ALSIN YETER.
adana limanı.
Bence göt guzelligi. Bu durum herkese gore degisir. Genellikle ikiside aranir. Yuzu guzel olan canim kirk gun sevilir. Gonlu guzel olan cagnim kirk yil beklenir. Bolede mukemmel bi sarkisi vardir.
Bence fizik güzel olmalı güzel olmalı derken fit olmalı yani spor falan yapmalı.
Ne insanlar var,
Üzerinde elbise yok.
Ne elbiseler var,
içinde insan yok.

insan' da kadın yada erkek fark etmez, onur, gurur, vicdan ve şeref yoksa,
Yüzü güzelmiş,
Fiziği güzelmiş,
neye yarar ki?
Yüz güzelliğidir.

Fizik güzelliği her şekilde toplanır.
Vicdanı olsun, yeter.
ikisinde önemlidir yüzü çirkin fiziği düzgün bir kızın iç güzelliğini de kimse bilmez, çünkü tanımak istemezler. Yüzü güzel ama fiziği güzel olan kız ise tatlı, sempatik gibi sıfatlarla tanımlanır ama altatılır. Bu yüzden ikisinden de azar azar bulunduran kiz idealdir.
ruh güzelliği.

“yüzü güzele kırk günde doyarsın, huyu güzele kırk yılda doyamazsın!”
güzel fizik ve normal bir yüz dediğim. çünkü yüz 30 dan sonra bozulur oysaki fizik dikkat edilirse 45 e kadar idare eder.
biri olmadan diğerinin pek önemi yoktur. o yüzden ikisi bir arada olanı makbuldür.
yüz güzelliği . yüzü değiştiremezsin ama atıyorum kiloluysan zayıflarsın, boyun çok kısaysa topukla ayakkabılayla fln idare edebilirsin. ama yüz güzel değilse bir ton makyaj yap yine bir boka yaramaz sözlük.
horoza sormuşlar bunu...
-vallahi benim için fark etmez, ben ikisine de çakar geçerim demiş.
kimyası tutsun yeter.

yanlış vs.
Sonucun göreceli olacağı versustur.
Onemli olan ic guzelligidir.

Saka lan saka.

Ahahah... ulan pis cirkinler nasil da seviniyorlar, olmediniz de bi kurtulamadik.
Bende yüz öncelikli herhalde. Yüzü güzel şişman ablalara bile yürüyesim geliyor lan.
yüz güzelliğidir. ikisi birden olsa tadından yenmez o ayrı mesele. ama illa seçim yapacaksak yüz güzelliğidir.