1. 1.
    Tiksindirmiştir artık yeter ulaaan diye bağırtma seviyesine gelmiştir.
    Özellikle 2 modelinden gına geldi. Birincisi motosiklet sayfalarını takip ettiğimden motosikletçi kızlar ki bir skimden anlamayıp sürdüğü mosoiklette dekolte göstererek motosikletçi okuyor amsalak. Nefret ediyorum bunlardan stuntçu desen değiller teker desen yok yanlama yok ne skime şov yapıyorsun skik karı. Diğeri ise mide bulandırma seviyesine gelmiş pilatesçiler. Eline pilates topu ve pilatas bandı alan sayfa açıp uzman oluyor mk. Sayfa aç açma demiyorum ama götünü gösterip sanki bir skim öğretiyormuş havasına girme. Ya meme gösteriyorlar ya da göt eeee? Abazanlar takip etsin de popüler olayım. Kadınların kendini cinsel obje olarak kullanmasından gına geldi artık anladık memeniz var gözümüze sokmayın az ağırlığınız olsun...
    14 -5 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    o neoliberalizm ile ilgili bir şey. biliyorsunuz -yani lafın gelişi yoksa hiç sanmıyorum- keynezyen ekonomi 19. yüzyıl klasik iktisat anlayışını tersine çevirmişti. neydi o klasik anlayış? her arz kendi talebini yaratır. şimdi keynez ekonomideki ağırlığı tüketime, devlet harcamalarının artışına yani kısaca talebe kaydırdı. talebi arttırmaktı amaç. sonra ne oldu neoliberalizm geldi. neyse, işte başlıktaki kız da her talep kendi arzını yaratır mantığı ile hareket etmiş. eved.
    2 -2 ... cunku ask yazilgandir
  3. 3.
    instagram bilgi ve görgüyle show yapılacak yerde biz mi bilmiyoruz?
    elbette eli yüzü e götüyle ilgi kazanacak kankam.
    5 ... picleme
  4. 4.
    Biyolojisiyle takipçi kasan instagram kızından farkı yoktur. Bilim mühim olay.
    3 ... argunteg
  5. 5.
    kim kardashian ın 120 milyon takipçisi var. durum tam olarak bu.

einstein la newton ortak instagram açsa bu kadar takip edilmezlerdi.
    8 -1 ... bugun variz yarin yokuz
  6. 6.
    instagram ömrü yaklaşık olarak 30 40 sene olan kızdır.
    Çünkü o fiziği de bir süre sonra onu terkedecektir.
    ... muphem biri
  7. 7.
    hayata dair bir şey yaptım. Arkamda bir eser bıraktım hissiyatı kazanıyor insanlar instagram sayesinde. Hayat sevdiklerinle yaşadığın anıların toplamıdır. Götünü açıp çektiğin fotoğrafı 100.000 abazan beğense ne olacak. Okşatın egolarınızı bulduğunuz her sosyal paylaşım sitesinde. Gerçeği söyleyeyim mi size Merve taşkın da olsanız , Gerçekten kimsenin sikinde değilsiniz.
    2 ... barrack27
  8. 8.
    niye bu kadar kin kusulduğunu anlamadığım kız.

herkes elinde en iyi olan şeyi sunarak ilgi, alaka ve para kazanma derdinde değil mi zaten? ha sonradan kazanılmışlar ile doğuştan gelenler aynı mı değil mi asıl sorulması gereken yoksa güzellik ile ön plana çıkmak zeka, eğitim, emek ile ön plana çıkmaktan farklı değil.

ayrıca daha marjinal olarak şunu da ekleyeyim: ücret karşılığı emek satılırken/kiralanırken ki emek en kutsal şey kimileri için ses yok, gayet olağan; güzellik ya da fiziki görünüş söz konusu olunca neden bir öfke.

erkekler için ise hangimiz kıvanç, kenan ya da tom, brad gibi tipimiz olsa dizilere, reklamlara hayır deriz. ben demem.
    2 -4 ... bakma bana oyle sevgilim var
  9. 9.
    Ucuz hevesler peşindedir. Zavallı egosunu rakamlarla tatmin etmeye çalışır.
    3 ... pampanaberya
  10. 10.
    Sözeli iyi degilmiş demek ki.
    -1 ... degisikadam06