bugün

Çift sim kart.
Dijital kamera.
Java desteği.
Telefonda yüklü olarak gelen whatsap twitter viber facebook.
32 gb a kadar desteklenebilir harici hafıza.
Çelik kasa. Çift el feneri özelliği.
1000 mah batarya (4-5 gün giden şarj).

Sadece 60 liradır.

Edit: batarya mah ından daha önemli olan şey telefonun ne kadar enerji harcadığıdır. eskiden bir hafta şarjı giden telefonların bataryaları 500-1000 mah ı geçmezdi ama telefon az harcadığı için haftalarca gidenleri vardır. ayrıca kendi kullanmakta olduğum telefondur. dünden önceki gün şarjdan çektim şu anda hala yarıda evet. telefon türk malıdır bu arada bu da başka bir evet.

Peki bu sikindirik telefonu neden övüyorum? Pahalı telefonlardan aşağısına bakmayan sizler için değil tabi. ama cızıltılı da olsa ilahi dinleyen arada yeğeninin resmini çeken vs anne babalar için güzeldir nokianın yerini tutmasa da idare eder.
Lg g4 sytlus iyidir.
1 senedir memnunum.
fiyat performans telefonu
ya Lg ya lenovo ya da huaweidir. Ayrica Samsung telefonun fiyatini da performansini da s.keyim.

Telefonum LG L bello
fiyat:450 tl (sifir - garanti yok sadece zaten gerek de yok adam gibi kullaniyoruz iste her isimi de goruyor)
asus, lenova vb. marka telefonları incelebilirsiniz. diğerlerine göre fiyatları uygun ve yüksek performansları var.
Fiyat performans açısından nirvanayı zorlayan telefon nokia 3310dur.
Aksini iddia eden zengin piçtir.
ben de araştırıyorum da, g2 ile g flex 2 iyi gibi. lg'nin telefonları bunlar.

mediatek yongalı telefonları lütfen almayınız. yan yatar, çamura batar, şu olur, bu olur. paranız varsa sony xperia'nın tarihine göre son çıkan telefonları hepsini döver. o kadar net konuşuyorum. lakin f/p olduğu dönemler eskide kaldı. eskiden aynı özelliklerde bir lg'den ucuzdu, şimdi aynı özelliklerde bir lg'den pahalı.

asüs, lenovo, abidik gubidik çin markaları, vestel gibi telefonlara bulaşılmaması yönünde uzmanların uyarısı var. ayrıca lg'nin g3 ve sonrasının da çöp niteliğinde olduğu söyleniyor.
Asus zenfone 2 kendi alanının en iyilerinden. 4 çekirdekli telefonların öncüsü denilebilir. 4GB ram ve 32GB dahili hafızası ile gayet hızlı ve hafıza problemi çıkartmıyor. Kamera özelliklerinde hdr ayarı bile mevcur. 3000mah bataryaya sahip ve kendi şarj aletinin hızlı doldurma özelliği sayesinde şarj sıkıntısı yaşatmıyor.
5 ay önce 1200 liraydı. şuan piyasa fiyatını bilmiyorum ancak şiddetle öneririm
4 sene önce 3000e aldığım hala kullandığım telefon iPhone 7. Sadece 1 kere bataryasını değiştirdim onun dışında hiçbir sorunla karşılaşmadım.
güncel Önemli Başlıklar