1. 1.
  agir bir yalandir hem de.

  saglik icin yapilan sey spor olur, duzenli kondusyonel calisma olur, vucut direncini arttiracak sporlar olur...

  basketbol, yuzme, squash vb...

  kastan beli donmeyecek hale gelmis, kollari kapanmayan, 3 kat merdiven cikinca nefes nefese kalan dag gibi adam saglik icin yapiyorum falan diyince komik oluyor.

  hayir sorun degil arkadasim kasli olmak icin yapiyorum diyeceksin ya... ne var yani bunda spor , saglik falan degil kas istiyorum kas diyeceksin.
  1 ... wake up neo
 2. 2.
  Yağ oranı yüksek olanlarda dışarıdan bakıldığında yağlı görüntünün estetik olmadığı doğrudur ancak yağlı olmakla ilgili esas problem vücudun içini kaplayan aşırı yağlanmanın iç organların düzenli çalışmasını olumsuz etkilemesidir.

  Yağ yakmak için kardio önerisi yapılır ama kardiyo dışında yağ yakımı için uzun vadeli adımlar atılması gerekiyor.

  Stand by konumunda kullanılan enerjiyi arttırmak toplam yağ miktarını azaltıyor. Kasların kullandığı enerji miktarı artırılırsa yağ yakımı da artıyor. Ne kadar kaslı iseniz o kadar yüksek metabolizma hızına sahip oluyorsunuz.

  Gün aşırı günde 1 saat ağırlık antremanı yapılması iç organ yağlanmasını azaltarak sağlığa yardımcıdır.
  ... sassanach
 3. 3.
  Sağlık mağlık hikaye. Madem sağlık için yapıyorsa niye yüzme yapmıyor o zaman? Şişirilmiş irileştirilmiş kaslar, giyilen v yaka dar bodyler, görsellik için büyütülen omuzlar, kollar, memeler, kalçalar, bacaklar... sağlık içinmiş hep. Öyle diyorlar. Bok sağlık için! Am sevdası desenize siz şuna dürüst olup.
  1 ... amor a la mexicana
 4. 4.
  Narsistliktir sebebi bence her insan az da olsa narsisttir.
  1 ... blindur mergen