1. 1.
    Bir çekim meselesi.

Geçen ay sıradan hayatımda farklılık, yaz yakalaşırken amelelik için hazırlık olsun diyerek spora gitmiştim. Şunu fark ettim.

Salona gelen 7 kişiden 6'sı sadece fotoğraf çekinmek için geliyordu.
    Şöyle;
    -salona gel
    -galoş giy
    -havlu at omuza
    -spor elbiselerini giy
    -ilk gördüğün aynaya yanaş
    -kaslı dur çekiyorum.

Ve spor biter.

Az önce fark ettim, 1 tane bile fotoğrafım yok. Millete laf ederken hiç fotoğraf çekinmemişim. Şimdi halama geçen ay spora gittiğimi nasıl ispat edeceğim. Of. ispat sorunumu alıp mekik çekeyim.
    5 ... bazarov0
  2. 2.
    muhakkak her yediğini içtiğini paylaşma sevdası, eylemin kendisinden zevk almanın önüne geçen insanlarda sporun kendini unutup bunu paylaşma önceliği olabilir. doğrudur. ama herkesi bu şekilde giyin, havlu at, foto çek, spor biter şeklinde genelleyip son derece itici oluyorsunuz.

ben de çekiyorum spor salonunda fotoğraf. ama terden sırılsıklam olana kadar da çalışıyorum. verdiğim emeği fotoğrafla görmek hoşuma gidiyor. bana bir motivasyon sağlıyor. sana ne bundan? beni yargılayacağına git kendi sporuna bak. benim fotoğraf çektiğimi görmen beni röntgenlemen yüzünden oluyor olabilir mi?

herkes kendi işine baksa bunlar dert olmayacak.
    2 -3 ... pattieboyd
  3. 3.
    Bu fotoların genelinde,Bakın nasılda sipor yapıyorum hele bakın gaslarım çok şişik fonda avratlarda cıbıl cıbıl teması hakimdir.oysaki çemişkezek’te karların içerisinde omzunda kalas taşırken vereceği bir poz,raki 4 teki sylvester dan bünyemde daha fazla sempati yaratacaktır.
    1 ... hacileflef
  4. 4.
    burada paylaştığın için olabilir mi? verdiğin emeği fotoğrafla görmek hoşuna gidiyor olabilir; ama bizim hoşumuza gitmeyeceğini düşündün mü hiç? paylaşma arkadaşım burada sen de. sonra birileri laf edince zırlıyorsunuz.
    -1 ... the heartkiller
  5. 5.
    olm ben utanıyorum lan. nasıl oluyor da o kadar kişinin içinde kendilerini çekiyorlar hayret ediyorum. bir de çoğunun vücudu güzel olmuyor. soyunma odasında bile yalnızsam fotoğraf çekebiliyorum ancak.
    1 ... t i b b
  6. 6.
    tartışmayı ya da konuyu gerçekten anla(ya)mayanların bir sürü beyanat verdiği konu...

laf edince zırlamak değil sorun. bilmeden etmeden genellemenin yanlış olduğu. fotoğrafı paylaşmak da orada çekmekle aynı şey. hoşuna gitmiyorsa bakmazsın bu kadar basit. bakma geç. zırlayan sensin yok hoşuna gitmiyormuş vs...

zaten başlığı açan arkadaştan gelen mesajdan bir alıntı:

''şunu da ekleyeyim bari. sadece ortaya atayım tartışılsın diye yazdım. bir kez bile fitnessa gitmedim.

kim napıyor salonda bilmiyorum, sadece bildiğim abaxan erkrk tayfası çoğunlukta. ve sadece foto çrkinmrk için gidenler vb.

ve bunlar yalan yanlış da olabilir. buraya sadece tartısılsın diye yazdım. ciddiye alıp verdiğin cevap için sağ ol. bakış açın bayağı iyi. faydalandım.''

adam hayatında hiç fitness yapmamış, gym'e gitmemiş ama ahkam kesebiliyor. arkasından da bir ton insan yardakçılık yapabiliyor. ama yok, foto çekiyoruz ya da paylaşıyoruz. tu kaka bize...
    2 -1 ... pattieboyd