1. 1.
    paylaştığı resimlerden ve yazdığı entrylerden kaynaklanan durumdur. cuma cuma abdestim kaçtı.
    3 -3 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    he o yokken kimse sözlüğe abdestsiz girmiyordu zaten.

lan bariz fikfik yapmaya geliyorsunuz hepiniz, bilmiyor muyuz???

arkadaşın yakalanınca hemen tü kaka.
    4 -2 ... lucius vorenuss
  3. 3.
    Bu fıstıkçı şahap yüzünden zall sözlüğe günde üç kere boy abdesti aldırıyor. Su parasından helak oldu garip. Beybii.
    2 ... gokdelende kapici
  4. 4.
    Katılmıyorum.

Burada yaptığım tek şey, istisnasız herkesin içten içe arzulayıp kendinden bile sakladığı bazı temel insani güdülerimizi yazıya dökmektir.

Sözlüğün çok ahlaklı yazarlarından tek farkım, iki yüzlü değilim, içim dışım bir. inanmayan sözlük kızları için açıp gösterebilirim ❤

Beybi!
    4 ... fistingci sahap
  5. 5.
    Beni daha çok siyasi görüşü etkiledi

Nerede böyle bir sapık bir ibnemsi varsa nedense muhalif tarafa hep atıp tutuyor.
    2 -1 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    Bir keresinde cinsel organ gölgesi atmıştı ahlakım bozulmuştu. Iki gün yemeden içmeden kesilecektim resmen. Atmayın şeyinizi buralara. Tövbe tövbe.
    3 ... kale3112
  7. 7.
    Bin tane iftira atmayı, genelleme yapmayı, karşı tarafın fikrini söylemesine bile tahammül edemeyip mümkünse susturmayı muhalif olmak zannedenlerin olumsuz etkilendiği ahlak anlayışıdır.

Beybi!
    -1 ... fistingci sahap
  8. 8.
    fistingci sahap bu sözlüğün bir değeridir. bu ülkenin yetiştirdiği bir alimdir, bilim adamıdır. kendisini seversiniz sevmezzsiniz. bekir bozdağın fetöyü övdüğü gibi övdüm amk.
    1 ... ucan daire baskani
  9. 9.
    Sözlük ahlakı kısmını bi kavrayabilsem gerisini çözeceğim ama o kısım bende yok.
    2 ... serdarsl06
  10. 10.
    (bkz: vurun gahpeye).
    1 ... otisabim