1. 1.
    Sessiz sakin efendi kızları üzdünüz beyler.
    3 -5 ... ifeelsobad
  2. 2.
    efendi kızlar çok sıkıcı hanımlar masada dut yemiş bülbül gibi oturuyor sadece kendi hakkında konuşuyorsa ne yapıcan efendi kızı.
    3 -4 ... wolfpack
  3. 3.
    cinsel cazibeniz sonsuza kadar sürmeyecek. Adam gibi biri bulun, adam gibi takılın, yedek kamillerle fazla laubali olmayın.

Bazı kaliteli insanlar hayatta insanın karşısına bir kere çıkar, yedek kamillerle olan laubali ilişkileriniz yüzünden o adamı kaçırırsınız. (tam bir mallık)

ortam piçleri sizi ortak hatun yapar ruhunuz bile duymaz, kıçınızdan kazık eksik olmaz.
    4 -1 ... morat
  4. 4.
    Kimse fingirdek kızlardan şikayetçi değil. Tam aksine, sayıları çok artmalı. Türkiyede her mahallede 3 tane lisa ann olsa taciz, tecavüz abazanlık, hiçbir sıkıntı kalmazdı. Fingirdek kızların sorunu fingirdekliğin bir noktaya kadar çekilebileceğini, her sorunu çözmeye yetmediğini kabullenememeleri.
    -2 ... morat
  5. 5.
    Efendi kız yoktur.
    -1 ... ofansif mizah
  6. 7.
    erkekler birer oyuncaktır.
    1 -3 ... bigaripfani055
  7. 7.
    Kızı bulabiliyormuşuz da seçim yapma hakkımız varmış gibi konuşuyorsunuz.
    3 ... bir daha gelinse alinacak nick
  8. 8.
    ooo en sevdiğim, kız dediğin işveli cilveli fingirdek olacak. sessiz sakin kızlar sıkıcı. mesela kızın biriyle tanıştım konuşmuyor herşeyi benden bekliyor birşey diyorsun utanıyor çekiniyor deli etti beni yani sıkıcı. ben kaşarlardan hoşlanıyorum.

buarada gencim yakışıklıyım her türlü üzerim. fingirdek, efendi farketmez net üzerim.
    1 -2 ... minmimeranim
  9. 9.
    Belki ben fingirdek seviyorum olamaz mı amk.
    -1 ... karton toplayan cocuk