1. ?.
  üniversitede bilgisayar mimarisi dersinin final sınavına alkollü girmektir. örnekle açıklayalım:

  soru: compare the shared and the switched multimedia process.
  cevap: sharing is very important for mankind. we have to share our food, water and drinks like "rakiya"(rakının bulgarcası). as its important for mankind, sharing is also important for the computers. means they have to share, too. don't forget: we are the world, we are the children.
  not: sonuçları bekliyorum. daha doğrusu tasdiknameyi.
  2 ... kirezlerin silviya
 2. ?.
  (bkz: are you sex)
  1 ... der meister
 3. ?.
  en yakın büyük finali * erteleyecek yanlış davranış.
  ... meleltminkolshey
 4. ?.
  (bkz: sarhoştum hatırlamıyorum)
  1 ... ee ne desem kabul etmiyorsunuz
 5. 1.
  daha çok öğrencilik hayatımın ikinci dönemlerinde başıma gelen durumdur. akşamdan kalma ayılmamış vaziyette üst üste iki sınava girip ikisinden de bb geçmeme rağmen, ayık kafayla girdiğim iki dersten kaldım. yani finale sarhoş girmek candır, bir boşvermişlik havası verir ve öğrenci koy ... gitsin diyerek rahat kafayla sınava girdiğinden dolayı kazanan taraf olabilir.
  ... kemikci
 6. 2.
  üniversite sonrası neden işsiz kalınıp ağlandığının sebebidir. üniversiteli olunca bir içki içmek bir havalara girmek nedir bu amına koyim. ben sivil havacılık okudum. pilotuz diye söylüyor muyuz ? adam iyiki bir ingilizce sınava girmiş yuttururlum la sana o intermediateyi...
  1 ... cyborg88
 7. 3.
  farklı bir versiyonu derse sarhoş girmektir. Üniversite sınavına hazırlanırken bir keresinde matematik dersine girmiştim. Dershanenin karşısına birahane açmışlar. ağır tahrik altında kaldım. dayanamadım. gittim iki tuborg içtim. (sonra bıraktım) neyse derse geldim. matematikçiyle tartıştım. hocaya şöyle demişim : Ben kalksam daha çok soru çözerim. tabi hocam olgun çıktı. sağolsun alttan aldı. sonra pişman oldum tabi. vay amk. ne günlerdi ya özledim işte.
  ... neolursanolyinedegeldimiste
 8. 4.
  matematik sınavına girmiştim. şarhoş olarak değil tabi ki, kafam biraz çakırdı 83 almıştım. hiç unutmam o sınavı. kendi kendime gülüyordum sınavda. millet kafayı sıyırdım sanmıştı.
  1 ... mutlu baykus
 9. 5.
  büyük ihtimalle kalacağınız finaldir.

  +hocam şinci bu kaat nolüyür ?
  -hönk..!
  ... i see kel people
 10. 6.
  denenmiştir üniversite hayatının en yüksek notu ile son bulmuştur.
  ... sokak lambalari sonmesin