bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    finallerde ders çalışmak zorunda olduğunu bilen üniversite öğrencisi bu boktan histen kurtulmak için üretmiş olduğu ders çalışmama isteği ile ders dışı her şeye yönelir tabi bu insanda büyük bir mutluluk,zevk ve kafa rahatlığı hissi uyandırırı.hayatın tadı,anlamı budur.
    7 ... trda
  2. 2.
    (bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
    6 -1 ... zarar_ziyan
  3. 3.
    final zamanı bir kendinden kaçma operasyonudur.ben ya kendimi uykuya veririm yada aktivite manyağı olurum bu zamanlarda.daha önce yapmadığım,zevk almadığım şeylere yönelip az zamanda çok işler başarırım.
    6 ... zarar_ziyan
  4. 4.
    çalışmaya başlamadan önce,çalış çalış nereye kadar diyip kitabı,defteri bi tarafa fırlatan üniversite öğrencisi elindeki ve beynindeki boşlukları doldurmak için ders dışı faliyetlere atlaması.
    5 ... trda
  5. 5.
    an itibariyle yaptığım şey. *
    Edit: Birisi bu yazımı kötülemiş ben de tutuştum beni tanıyan bir hoca mı yoksa * çalışalım arkadaşlar uğraşmayın böyle kötü şeylerle * *
    6 -3 ... coincidental magic
  6. 6.
    bütünlemeyi peşinen kabul etmiş öğrenci.
    3 ... hakande84
  7. 7.
    ders harici her şeyle uğraşma zamanında da mecburen ders çalışma isteği uyandıracak durum.*
    4 ... cultureshock
  8. 8.
    internete daha fazla girmek yüzündendir muhtemelen ve şundan kaynaklanıyor ders çalışıcam diye dışarı çıkmıyorsun ve o vakit ha başladım ha başlayacağım diye geçiriyorsun bir de uludag sozluk olunca bir entry girip gelecem hemen ya da bir entry daha gireyim söz çıkacağım durumları oluyor
    5 ... city walk
  9. 9.
    "we don't need no education.. we don't need no thought control!" haykırışıyla şahlanır.. pink floyd'a saygı durulup.. şöyle biraz gezip tozulup.. ardından.. söylenerek kitapların başına dönülür.

hey! teachers! leave us kids alone!
    6 ... confusedy
  10. 10.
    en güzeli arkadaşla sıcak bir çay eşliğinde yapılan sohbet arası tavladır. sohbet de tavla da sabah sekiz'e kadar sürer ve yola çıkılır 8:30da da sınava girilir.
    2 ... brhmbl