1. 1.
    Beşiktaş şubesinde 12. Sınıftım. Buradan mezun oldum. Çok ders işliyorlardı, soru çözümü gün sayısı fazla ve gelen kişi sayısı az. Bir kere bile kalmadım. Öğretmenler çok ilgileniyorlardı. Seviyelere göre öğretmen ayarlamaları berbattı. Dönemin sonu gelince biyolojicinin değişmesi.. mat 2 hocası iyidi. Keşke dinleseydim derslerini diyorum. Geometrici kadın hoca berbattı. Özellikle 20-25 soru varken yksde...

Amaçları sizi üniversite sınavına çalıştırmak. Mezunlara ders sayısı daha az ve mat 1ci kendi derdi. Oğlum akıllı olun. Bak çalışın bir şeyler yapmaya çalışın derdi. Fizikçi bizi umursamazdı, kimyacının dersini hoplatamazdınız.

Merak edenler varsa özelden soru sorabilirsiniz. Her şeyi buraya yazmaya üşeniyorum. Ama bu yazmıcam demek değil.

Son olarak aldıkları paranın karşılığını veriyorlar. Gözünüzün yaşına bakmazlar. Neyin ne olduğundan haberleri vardır. Güncel sınav bilgilerinden haberleri vardır. Bir sene dişimi sıkıcam ve yksde derece yapıcam diyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz. Çekmeköy final kursundaki hocalar daha başarılıdır. istanbul devletten mezundur çoğu. Beşiktaştakiler öyle değildi. Torpil her zaman vardır.
    ... tutyistuff