1. 1.
    Bir türkiye klasiği durumdur. Kendi bi halt yiyemez ama başarılı olanları kıskanıp boş boş konuşurlar. Her yerde var bu şey.
    7 -11 ... anima mundi
  2. 2.
    Finale ibinelikle çıkanlar, çıkamayanları sorgular halde yargılıyor. Beni vur, beni onlara verme.
    6 -5 ... rockonbaby
  3. 3.
    Bu nasıl bir züğürt tesellisi yiğidim???
    9 -2 ... saint andre
  4. 4.
    finali bırakıp lige odaklanmışız.
    buna rağmen süt kupası niyetindeki kupayı bile kazanamamışsınız.

ki senin finale çıktık diye övündüğün o kupa var ya hani.
    senin müzende bulunan o kupanın sayısını ikiyle çarp.

yine galatasaray'ın kazandığı türkiye kupası sayısını bulamıyorsun.

lig şampiyonluğunda da işi farka döktük mü.

neyse neyse ağlamayın. *

edit: karşılık bile veremeyip eksi vererek ağlıyorlar.
    3 -5 ... eylulsabahi
  5. 5.
    Vay aq bunu 20 yıldır şampiyonlar ligine gidemeyen ama şampiyonlar ligine giden takımlara atıp tutan takımın taraftarı söylüyor.. pes doğrusu.. yat uyu dostum. Koydular kocaman kocaman.
    3 -1 ... chessplayer
  6. 6.
    El sikiyle gerdeğe girmeyi severler. Evet.
    2 -6 ... oytunkaran
  7. 7.
    güldüren züğürt tesellisi..

özellikle şu tabir güldürdü; ‘’kendisi bi halt yiyemez’’

hahaha.. o kupayı 6 (yazıyla altı) kez kazanabilmiş kulüp taraftarının, o kupayı 17 (yazıyla on yedi) kere kazanmış takımın taraftarına yönelttiği bu tabir güldürür..

huuaahahahaha
    2 -3 ... galatasaray1905
  8. 8.
    boş boş konuşurlar ama milletin hakkını gasp etmezler. final bile oynayamazlar ama ne yapsınlar şaibeli finali. gurur onlara yeter. şerefsizce kazanmaktan sa gururuyla kaybederler.
    1 -2 ... erdemlinick
  9. 9.
    Fenerde olmasa anadolu kulüpleri kupa alamiyacak.

Anadolu kulüplerine gidin sorun finalde hangi takimla karsilasmak istersiniz hepsi fener der hahahaha.
    2 -3 ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    fenerliler siz nasil bir malsınız aq ya ahaha. birbirlerinin yazdiklari gerizekali entryleri begenerek kendilerini hakli saniyorlar su an da.

biz niye yokuz o finalde biliyo musun?

o yatiyor dediginiz akhisar bizi eledi cunku kupadan. alın size bir göt olma daha. seversiniz.
    1 -1 ... 29th