1. 1.
  Evet efendim...

  Uzun süredir bütün maneviyatlı duygularımla dinzivaya çekilmiş, çevremde gördüğüm ahlaki öğelerden yoksun olan her şeyi müdahale yolunu seçmeden sadece kalbimle buğz ederek geçistiriyor bir yandan da yatalak validecigimin kovid olmaması için uğraş veriyordum. Sessiz sakin bir hayata odaklanmış biçimde namaza düşmüş halde haber izliyor yaz gelse de dine imana saldirsak diyen bikini azgını bayanlara küfür ediyor, netfliksten dizi falan izliyor boş vakitlerimde de pubg oynayıp Araplara pochinki de iyi bir ders veriyordum..

  Taaa ki o gün gelene dek yani en yakın arkadaşım pideci rahmet abiyle dükkanda oturmuş laklak yapıyor maskeyi aşağı çekip yollara tükürüp insanları pinpiriklendiriyorken telefonum gayet dini biçimde çaldı. Allah Allah kim aradi lan tam ezan saati a.ina koyiyim diye irkilerek açtığımda karşıdaki ses:

  Selamun aleyküm hbbia devletin sana işi düştü artık dinzivadan çıkmanın vakti geldi piyasada sağlam adam kalmadı filyasyon yapar misin sana o görevi veriyoruz hemen gelin yanına da güvendiğin bir arkadaşını al diyen eskiden çapada hademelikten başhekimliği kadar yükselen eski samimi dostum olan kadayıf görkem abiydi. Hemen görevi acceptledigimi söyledim ve o esnada pideci rahmet abiyle gozgoze geldiğimizde lan onca işin arasında neden kabul ettin skicem suratını der gibi baktı ve keşke kabul etmeseydin kanka deyince çok sinirlendim ve kaslı ellerimi sıkarak masaya vurdum ve devletin zor zamanında ihtiyacı olmuş bize nasıl bırakabiliriz yüzüstü hem sen bu orospu çocuğunu bilmiyosun elli tane filim yapar arkamızdan partide adımızı çıkartır yılların iyilikci habibisi taskalpli Habibi mi olsun abi gidecez mecbur sen bekle dükkanı kapat yanına gidicez o arada bende üstümü kilodumu falan degisiyim ucdort günluk abdestle geziyoruz amk deyip eve gittim ve hemen sakallarimi joleleyip ayna karşısında vay amk seneler geçse de tip hep artıyor yakışıklilik çok abi bende diyip sandaletlerimin yerini alan Kinetix botlarimi giyip çıktım.

  Görkem abinin yanina gittiğimizde ucbes muhabbet çaydan sonra görevimizi anlatti hemen bu dakikadan itibaren evleri ziyaret edeceğimizi mikropların evine gidip karantinada kalıp kalmadiklarini kontrol edeceğimizi söyledi ve elime adresleri tutusturup elimize de nasıl test yapılacağını gösteren kılavuz ve sürüntü testlerini vererek covidiniz mübarek olsun hadi arkadaşlar deyip bizi uğurladı.

  Görevin heyecani ve tekrardan namazlara dönüşümün şerefine göreve başladık eve daha bismillah bir eve gittik zile basarak Selami aleyküm bayan kapıyı açın mikrop varmış sizde bu mehtap kaldıran siz misiniz temasli dedim o da evet benim ayhh kapıda kalmayın yukarı gelin dedi bizde üste çıktık.

  Üste çiktik çıkmaz olaydik merdivenlerin son basamağına geldiğimde karşımda gayet laikane tavırlar içerisinde olduğunu gördüğüm iki adet bayan vardı. Biri maskeli olduğu için tam dudaklarını falan göremedim ama memeler maşallah Allah sahibine bağışlasın tam iteleyip WhatsApptan engelleyip ben buyum kızım işine geliyosa demelikti. dekolteli pembe badili olan ise sanki biraz erotik hareketler yaparak bakıyordu. Pideci rahmet abinin ağzının suyu aktı ama hemen kalçasına cimcirik yaparak kendine gel dinini s.kerim bak abdestli haldeyiz bakışı attım.

  Hanfendi hangimiz temaslıydi size test yapmamiz lazım nasıl temas ettiniz size kim temas etti anlat bakalım diye sorularıma başladığımda önüme doğru eğildi ve tövbe bismillah badisinden taşan goguslerinin uçlarıyla göz göze geldim ayıptır söylemesi tamam zina yapmayız ama biz de erkegiz kardeşim ama bir an kendimi toparlamam lazım diye düşünmeye çalıştım ve bayanı çekip çıkarttım zart diye verdim ağzına burnuna test çubuğunu ve senle işimiz bitti bayan dedim ve diğer mikrop gelsin yanaş bayan gel bu yana doğru kimliğine bakcaz dediğim anda çıkarttı şak diye memesini gösterdi ve eliyle sallayıp gelin kaç gündür karantinadayiz izmir'e bile gidemiyoruz offf diye bağırmaya başladılar.

  Hemen rahmet abiyle gozgoze gelip elini sıktım ve kacmamiz lazım abi din dua ahlak dediğim anda merdivenlerden kaccagiz diye fısıldadım. Hemen din dua ahlak deyip koşarak dışarı çıktığımda hiçbir şeyin değişmediği, ahlaki öğelerin nirengi noktasındaki şahsım olarak farkettim ve daha gidilmesi gereken çok din var diye düşündüm..

  Yol uzun ve cetrefilliydi ahlak seviyesi iyice düşmüştü. Kalbim hızlı hızlı atıyor ürkek bir kuş gibi anlaşılan artık defansa gelmemin vakti gelmişti. Ben dükkana gidicem amk salağı karılar iş koydu anlamadın sktirgit ben dükkana gidiyorum cümlesiyle irkildim pideci rahmet abinin..

  Git dedim artık geri gelmemin ve mücadeleye devam etmenin vaktinin geldiğini net bicimde anlamıştım.. bir dal parlement yakıp maskemi sıyırarak göğe doğru baktım. Gozlerim yaşardı, ağladım. Hiçte utanmadim...
  8 -23 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 2. 2.
  okumadım ama hbbia diyorsa doğrudur.
  3 ... jimmy tudeski
 3. 3.
  (bkz: gece gece annesini sözlüğe hatırlatan yazar)
  6 -2 ... eeeeeeeedahadaha
 4. 4.
  Bu saatte birileri üşenmeden destan yazdiğına göre. GöğüS gösterme eylemi hayli işe yaramış.
  9 ... sari civciv
 5. 5.
  (bkz: okuyamadım kardeş durumumuz yoktu)
  4 -1 ... uluyan bilge
 6. 6.
  Covid19 Temaslı olabilir.
  3 ... ahmet beyin ceketi
 7. 7.
  şu sözlüğe belki de aylar, yıl sonra giriyorum ve tek değişmeyen hbbia oluyor. yıl 2020 olmuş halen adam olduğu yerde aynı absürd hikayeleri yazıyor. takdir ediyorum.
  2 ... modern mesiah
 8. 8.
  talep üzerine özet geçelim,

  filyasyon ekibi kapıyı açtığında göğüslerini okşuyordu...
  2 ... ebu fesat
 9. 9.
  okumadım.
  2 ... kazangap emmi
 10. 10.
  (bkz: Yürü be yürü be yürü be yürü be insan değilsin) diyorum bu başlığa.
  ... morat