1. 1.
  (bkz: darth vader)
  2 ... fth
 2. 2.
  söz konusu kişi tyler durden yada michael corleone ise büyük bir zevkle duyacağım his.
  1 ... amadeus
 3. 3.
  (bkz: erol tas)o nasil yemek yemektir,o nasil kahkahadir ne zaman izlesem ya istahim acilir ya da gulme krizine girerim.
  ... hexagram
 4. 4.
  her zaman iyiler kazandığı için, sempati duyulur. Her zaman cüney arkın'ın ölmesini, ninja kaplumbağlardaki schilerdir'ın kazanmasını istemişimdir.
  1 ... maksat muhabbet
 5. 5.
  Bu konuda Türkiye'de bir ekol olan Nuri Alço en iyi örneklerden biridir.
  1 ... gamze
 6. 6.
  kötü kişilerin daha karizmatik oyuncular tarafından canlandırılması sonucu vuku bulan durum. benim favorim için ise (bkz: the good the bad and the ugly)*
  ... hafiye
 7. 7.
  shredder
  ... arcadian
 8. 8.
  bu adamlar bazı filmlerde kurbanlarını, çocuklara ya da yaşlılara eziyet eden sadist tiplerden seçerler. seri bi şekilde bu tipleri doğrarlar. iyi olmuştur. birkaç mikrop eksilmiştir.
  ... jassemine
 9. 9.
  kötü adam filmin action tabir edilen kısmına hayat verir,
  mayışık mayışık yatan iyi adama bir anda gaz vererek olayları canlandırır ve filme hareket kadar.
  so sebepten;
  (bkz: yaşasın kötülük)
  ... sıçtırtma lamasına
 10. 10.
  tom ve jerry i izlerken hungur hungur aglamak tır. tom'a yapılan haksızlığa dayanamamak , tom'a süpürge ile vuran kadına ''evsahibi şişman karı vurma allahını seversen vurma'' diyebilme cesaretini kendisinde bulabilmektir. tom yenildiği zaman depresyona girmek , girip de çıkamamaktır.

  ne bileyim bir erol taş'lı sahnede ''vur kır parçalar bu maçı kazan'' ''yediğin tavuğa gurban olayım'' diyebilme yetisi , vikingli bir tarkan filminde bilal inci'ye ''bi kere de sen gebert lan kıl şu kuyruk tarkan'ı. yeter hanuma koim iyi iyi nereye kadar'' düşüncesinii aklından geçirebilmektir.

  belki de yine tarkan filmindeki dev ahtapot'un gerçek olamayacak kadar salak birşey olduğunu bilmenize rağmen , adamın ahtapot tarafından yenilişinden zevk alabilmek , ''afiyet bal şeker olsun saaalim abbiii'' dileklerini sunabilmektir..
  ... aby