bugün

doğal olmadığı düşünülen insandır.
Fight Club ın tyler durden ı şiirsel bir anlatımla hayatı irdelemiştir her repliğinde adeta.

Sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, Sizler iç çamaşırı değilsiniz! Sizler dünyanın şarkı söyleyip dans eden pisliklerisiniz. ! (bkz: tyler durden)
senaristin kendi kendine yazmış olduğu senaryo gereği o şekilde rahatlıkla konuşabilen, gelecek olan soruları bilen, verilecek olan cevapları da bilen kişilerdir.
günlük hayatta o şekilde konuşmak oldukça zordur. çünkü karşınızdaki kişinin size ne diyeceğini, dese de verecek olduğunuz cevabı daha önceden çalışmadığınız için çok zor bir durumdur.
buna nazaran konuşurken mimiklerini kullanan, el kol hareketi yapan bir toplum insanıyız.
o kadar şairane konuşmak zor, yemez...
ybsg denilen filozof insandır. bi insan her şeyi mi bilir kardeşim. o kadar bilgeysen sus da bir konuda da 'ben bunu bilmiyorum' de be adam.

(bkz: kuşçu)
kıskanılır efendim böle insanlar. gerçek hayatta denemeye kalkarsınız. fakat hayatın fimlerde ki gibi hayal gücü olmadığını anlarsınız. karşınızda ki insan size güler.
(bkz: tirad)
"interview with the vampire" filmindeki vampir louis de pointe du lac'tır.
aynı filmdeki lestat de lioncourt'dur.

(bkz: hastası olunan karakterler)
film gibi insandır. koyup koyup izlemek gerek.*
güncel Önemli Başlıklar