1. 1.
  sinemada film biter bitmez cast kısmını izlemeyip salonu terk eden "zamanı çok değerli" seyirciden güç alırlar.
  ... ziggy played guitar
 2. 2.
  filmleri kesip biçtikleri için yaptıkları şey anormal değildir... örneğin filmin sonunda yönetmen steven spielberg yazacak ben de onu mu izleyeceğim film bitince... nah steven spielberg; spielberg o filmi izlese kanala dava açar yahu...

  yazmaması hayra alamettir... sorun tv'de film izleyendedir.
  -1 ... de sade ft baudelaire
 3. 3.
  emeğe saygısızlıkta son noktadır. insanlar izler veya izlemez. ama ciddi düşünülünce,bunu yapmak, kitabın üzerindeki yazarın ismini silmek gibidir.

  yine de, film festivalindeki film gösteriminin ardından(bak dikkat et, sinemada alelade bir gösterim değil), filmin bitmesiyle cast kısmını beklemeden salondan çıkan ayıların yaptığının yanında, çok da göze batmayan eylemdir.

  edit: ne oldu lan, o ayı sen misin yoksa?
  -1 ... david brent
 4. 4.
  bence bunun emek hırsızlığıyla alakası yok. şöyle ki; film bittikten sonra oturup cast'ı baştan sona kadar okuyan kaç kişi vardır? muhtemelen çok az. e o zaman bu kanal neden o castı yayınlasın o zaman? onun yerine çakar bir reklam hiç değilse o süre zarfında para kazanır. hee, bu tabii ki Tv için geçerli. çünkü adamlar reklamdan para kazanıyor. sinemada ise acelen yoksa bir bakmalısın bence. ayrıca burada filmi çekenede iş düşüyor. çaksa oraya kemara arkası filan, millet onu izlerken arada yazılarıda okuyacak.
  ... brkaltnsy