bugün

şayet anne baba hemen yan koltuktaysa kanal değiştirilen, öte yandan odada kimse yok ise "hadi yavrum rocky başarabilirsin" tarzı nidalarla gaze gelinen an.
birileri yanımda olmasa bile, küçüklükten gelen alışkanlık icabı utanıp bakamadığım sahne zamanı. değiştiriyorum kanalı, sonra geri dönüyorum. (bkz: mazbut)
hemen anlaşılan durumdur... el belde bel elde oluverir bi an... kızın göleri bi dudağa bi göze bi dudağa bi göze fıldır fıldır olur fakat erkeğin gözleri sabittir dudağa bakar bazen dudağa bile bakmaz...

(bkz: aile sözlüğü)
aşk-ı memnu izleyenler n'apsın.
(bkz: oynatalım görelim)**
erkeğin gözlerini kapayıp salyalarının aktığı an.
aile fertlerinin olmadığı anlarda sorun teşkil etmezken aile bireyleri varsa insanı ikileme sokar, kendi çapında stres yaşatır. çiftler birbirine biraz sırnaştı mı sizi bi düşünce sarar, ne ok yiyeceğinizi bilemezsiniz. kanalı değiştirirsin 'ne değiştiriyon medeni olun biraz. hiç mi öpüşem çift görmediniz derler.' yok değiştirmezsin ' ayıp değil mi annenin babanın yanında. değiştir şunu çabuk' derler.
tatsız tuzsuz andır. yerine sofia coppola'nın virgin suicides'ındaki lux ve trip'in arabadaki öpüşmesini tercih etmemek elde değil.

http://www.youtube.com/watch?v=qcHTjm7GHxA
ben bi çay demleyim deyip sıyırıp odadan çıkmayı başarabilenler şanslıdır.
eskiden çok tedirginlik yaratan bir durumdu hele bir de anne baba varsa yanımızda. ama artık öpüştüklerinde değil öpüşmediklerinde tedirgin olunuyor. o kadar öpüşgen görmeye alışmışki gözlerimiz öpüşmeyince kanal değiştiresimiz geliyor.
gereksiz bir bakışma olur. kanal değiştirilip çizgifilm izlenir. sonra aksiyonlu sahnede tekrar dönülür.
görsel
Hadi öpüşün uzatmayın diye televizyona veya bilgisayara söylendiğim andır.
Kumanda orda mıydı, isimli homurtuların yükseldiği zamanlardır. Evin ergeni yerini bilir ama söylemez.
güncel Önemli Başlıklar