1. 1.
    Öncelikle böyle bir başlığın forumda aman sözlükte olmaması şaşırtıcı. Acaba bi tek benim mi başıma geliyor diye düşünmeye başladım. Neyse tanıma geçelim arkadaşlarınızın kanki sen anlarsın ya güzel bi film söyle de akşam izleyeyim minvali soruyla sizden aldığı tavsiye filmi izlemeyip başka film izlemesidir.

Şimdi bu olay yıllardır başıma farklı şekillerde gelmekte olduğundan mütevellit uzun uzun anlatacak donanıma sahibim sevgili yazarlar. Arkadaş ortamında sinema ve dizi zevkine güvenilen biriyim. Yakın arkadaşlarımla da bu şekilde bilgi alışverişi yapar filmler üzerine uzun uzun konuşuruz. Fularımı şöyle bırakayım devam edicem.

Neyse şaka bi yana filmden anlayan biriyseniz bu tip arkadaşlar vardır çevrenizde, gün içinde akşam için, anlık mesaj ile veya uzun vade için film tavsiyesi isterler. Benim en sinir olduğum güruh anlık veya akşam için tavsiye isteyip onu izlemeyip başka film izleyen andavallardır. Pardon sert mi oldu, biraz sinirliyim de. Bu hayvan herifler size sorarlar siz uğraşır didinir onun zevkine uyabilecek adamakıllı bi film bulur söylersiniz. Arkadaş onu izlemez, sebepse ilk on dakikası çok sıkıcı gelmiştir. Sensin lan sıkıcı.

Uzun vadede izlemeyenlere zaten diyecek bir şey yok allaha havale edelim onları. Bir film söylersin adam 4 sene izlemez o filmi 4 sene amk 4 sene. Naptın cern'e mi katıldın hiç mi vaktin olmadı ulan 4 sene nedir allah belanı versin.

Velhasıl kelam Görüldüğü yerde kaçılası arkadaşlardır.

Edit: bi de eksi yemişim. Mahmut sen misin lan hayvan herif.*
    2 -1 ... bi gun yine useniyorum
  2. 2.
    Guvenilmezdir. Sizi iki dakikada satabilir.
    1 ... ultraviyole
  3. 3.
    Benim de aralarinda oldugum arkadaslardir. Bu kadar kirici oldugunu bileydim izlerdim be.
    ... baglacolanki