bugün

yurdum insanın ekonomisine büyük katkı sağlayacağını düşündüğüm bir tim. eğer tim düzgün çalışırsa unuttuğumuz, artık izleyemeyeceğimiz ya da gitmek istediğimiz fakat sonunu merak ettiğimiz filmlerin sonunu öğrenebileceğiz. ömrüm yettikçe hizmet vereceğim de bir timdir.

vavien'den başlıyorum efendim.

--spoiler--
bunlar geçimsiz bi aile. binnur, enginden gizli para biriktiriyo ama engin yerinin biliyo. parayı da pavyon karılarıyla yiyor.sonra binnur'u uçurumdan atıyor ama karısı ölmüyor, geri geliyor. engin paranın yarısını geri getiriyor ama binnur "ben parayı deel seni istiyorum" diyor. mutlu bi aile oluyorlar. orda bitiyor.

--spoiler--
güzel bir tim.

leon'la devam ediyoruz.

--spoiler--
leon sonunda ölüyor, matilda da yatılı okula kabul ediliyor. o çiçeği de bahçeye ekiyor. galiba burda rahat edeceğiz diyor.
--spoiler--
şahane bi tim.

17 again'de sıra.

--spoiler--
hayatında her bi bokun ters gittiği dönemde 17 yaşına tekrar dönme şansına sahip oluyor ve tekrar aynı secimleri yapıyor. farklı olarak sadece kızını sapığın elinden kurtarması ve oğlunu da tutuk, silik bi tip olmaktan çıkartıp, daha girişken biri olmasına yardım ediyor.

sonda da karısıyla tam boşanacakken vazgeçip mutlu bir aile oluyorlar.

--spoiler--
yarın avatar'ın sonunu deşifre edecek tim. beni bekleyin anacım. hazır yanda görünce aklıma geldi.

altıncı his. hala izlememiş olan varsa allah belasını versin zaten

--spoiler--
brus vilis hep ölü, film boyunca ölü. en sonunda anlıyor bunu. böyle.
--spoiler--
Diğerleri..

--spoiler--

filme ölü sandıklarınız canlı, canlı sandıklarımızsa ölü.

yani nicole kidman ve ailesinin ölü olduğunu anlıyoruz filmin sonunda.

--spoiler--