bugün

Olmuyor, ben bir şeyin başında yarım saatten fazla oturamıyorum. O yüzden biriler filmlerden bahsederken ben cahil cahil etrafıma bakınıyorum.

Ben kitap okurken bile derin bir nefes alıp yarım saat okuyup mola veriyorum. Dürtüsellik işte.
Oturup bir filmi izleyemem ancak saatlerce kitap okuyabilir, şarkı dinleyebilir veya bambaşka şeyler yapabilirim.

Söz konusu film olunca ise henüz film başlamadan bambaşka bir uğraş bulmuş olup filmi başlamadan bırakırım.
o zaman hayat boyu film izleyemeyeceksin. ama bunun oradakilere de bir faydası olmayacak.
Film izliyim diyip siteye girilir film sürelerinden daha uzun bi süre güzel film arayışına girilir bulunmaz sonra da masum masum çıkılır.
Şahsımda da bulunan problem. izlemek istiyorum ama Sarmasını bekleyecek sabrım yok, sıkılıyom. Bu yüzden az izliyorum :(
Sahnenin devamında olacakları tahmin edebilmekte sıkıyor.
Yok böyle bi şey uydurmayın.
Dovus filmi izle , muptelasi oluyorsun birak atlamayi falan sahneleri tekrar tekrar izliyorsun.

Tavsiyem undisputed 3.
kızımız sayesinde her hafta bir filme giden bir aile olarak artık sinemanın kapısından geçemiyoruz. hatta evde netten bile izleyemiyoruz.
güncel Önemli Başlıklar