bugün

odada film izlediğiniz sırada, elindeki elektrik süpürgesiyle birlikte odaya giren ve kahrolmanıza sebebiyet veren annedir.

efendim olay şöyle başlar. odada yatağa uzanmış rahat bir vaziyette film izlerken evin uzak bir köşesinde elektrik süpürgesinin sesi duyarsınız. gitgide yaklaşır, yaklaşır, yaklaşır... bu süre zarfında yavaş yavaş ağız okuma özelliğini artırırsınız. çünkü bilirsiniz ki 10 saniye sonra o elektrik süpürgesi anneyle birlikte odaya girecektir. ve en az 5 dakika boyunca çıkmayacaktır. derken kapı açılır. şans bu ya, tam o sıra filmin en kilit noktası geçmektedir. başrol oyuncusu vurulur veya birine silah çeker. ağız okuma özelliğiniz kayboluverir birden. filmi durdurmak istemeyip ne olduğunu duyabilmek için hoparlörleri kulağınıza kapatırsınız. kulaklığınız gidip alamayacağınız kadar uzaktadır. o sıra gözünüz anneye ve elektrik süpürgesine ilişir. sanki annenin yüzünde pis bir sırıtış, makinede de az çekme özelliği varmış gibi hissedersiniz. o kadar yavaş çalışır ki ikisi. sanki halının üstünde yemek yeniyormuş da çok iyi temizlenmesi gerekiyormuş gibi. işte bu dünyanın en acınası vaziyetidir.

gözlerimde yaşlarla yazdım bu entry'i. allah kimseye yaşatmasın bu duyguyu. sağolun, sağolun.
genellikle seks sahnelerine denk gelir.
en güzel anların katilidir. O süpürgenin buvuuuuğğ diye çıkardığı ses hala kulağımda.

Edüdüt: yok lan süpürge sesi gerçekmiş.
bilgisayarı fırlatıp filmi yarım bırakmamı sağlayan eylem. bütün gün sinirli gezmeme sebep olur.
bir değişik versiyonu ise, maç izlerken elektrik süpürgesi ile gelen annedir. baş tacımızdır. elleri öpülesidir. lakin zamanlaması fena halde yanlıştır.
genelde filmin en heyecanlı sahnelerine denk gelen olaydır. film yarıda bırakılır ev o an terkedilir.
maç anında gelmesi daha bir vahimdir. 89. dakikaya kadar 0-0 giden maç annenin işini bitirip çıkmasıyla muhtemelen 4-3 sonuçlanır.
evlenirsen başına geleceklerinin demo versiyonunu sunmaktadır.
Oğluşum hemen çıkıyorum, dedikten sonra yarım saat daha temizlik yapan annedir.
güncel Önemli Başlıklar