bugün

özellikle sinemalarda boy gösterir bu tipler. arkadaş arasında film izlerken sorun olmaz bu nlar, iki ters yaparsın susarlar. ama sinemada arka sıranızda oturuyorsa çok fenadır. evlerden ıraktır.

yapım, ödüllü bir yapımsa bu tipler daha da artar. yani daha önceden bilmem kaç kere izlemiş, beğenmiş bir kere daha izliyor ama bir sonraki sahneyi söylüyor it. yanındaki dürzülere hava atacak ya.

-ehheh heh ehe ıs tıs mehe
+niye gülüyosun tonguç?
-bir sonraki sahne bak ne olacak
+ne olacak?
-kız oğlanın kıçına armut sokacak bak bak izle mihehe!

ahanda bitti. şu diyaloğu arkadan duydum ya, o film benim için bitti. bütün hevesim kaçtı. bu sikko daha önceden filmi izlemiş, benden önce filmi beğenmiş ve bir daha gelmiş filme, anlatıyor sahneleri, esprileri. o film dünyanın en iyi filmi olsa o an benim için bitmiştir. bu it beğenmiş ya zkseler beğenmem artık filmi. filmin yarısında çıkarım, yarım ekmeğe kokoreç yaptırır yerim. zevk bu lan.
kendisine iki adet spoiler takmak istedigim sikkodur.
- abi biliyo musun bu adam aslında ölü!
- olm bi sus lan, sittirme belanı.
- ya ne dedim ki abi?
- olm filmin sonunu söyledin!
film yelpazesi gayet geniş olan sikko türü. yahut yönetmenliğe yeteneği olan sikko . ama her koşulda dövülmesi gereken sikko aynı zamanda .
(bkz: sikko)
(bkz: sikko) *

edit: aynı entryden aynı anda üç tane girilmiş. ibret için entry mi silmiyorum...

(bkz: sözlük yazarlarının aynı şeyi düşünmesi).
(bkz: hakikaten sikko ne la)
(bkz: sikko)
güncel Önemli Başlıklar