1. 1.
  şöyle ki; internetten film indirme olayında şuuru kaybedip, sadece indirmeye odaklanmaktır.. film indirilen zaman dışında, bir filmlik kesintisiz zaman bulunamadığından, elde 871367 tane film; gel gör ki izleme hevesiyle dopdolu bir bünye lakin hevesi kursağında kalmış.. tamam abartmayayım illa ki izleniyor da; ama indirme hızı izlme hızına ciddi anlamda fark atar..

  ricid : bilinmedik film bilen var mı? *
  6 -1 ... ozpandora
 2. 2.
  en sonunda bir gün 'en sevdiğiniz filmler'den olu$an dvd box'ınızı emanet ettiğiniz kız arkada$ınız -allah belasını veresice- geri istediğinizde 'kaybettim' deyince bütün hevesiniz kaçar, bir daha ne film indirebilirsiniz ne bi$ey..

  hayat çok bo$ lan!
  6 ... spitneybears
 3. 3.
  Sınıfta gördüğü bütün ders notlarının fotokopisini alıp ansiklopedi yapan ve sonra çalışmayan öğrenci davranışı ile benzer bir davranıştır.
  4 ... joe satriani
 4. 4.
  Geleceğe yatırım yapmaktır. izlenilecek zamanın mutlaka geleceğini bilmekle orantılıdır.
  -1 ... myosotis
 5. 5.
  izlemekten ziyade, edinmekten; biriktirmekten haz alan insan davranışıdır. aynısını yapan kitap düşkünleri vardır. sahaf sahaf, kitapçı kitapçı gezip kitap alır ama okuyamazlar...
  2 ... bibliyomanyak
 6. 6.
  hdd de yeterli yer kalmadığı zaman bazen zorunlu olarak izlenir bazen de izlemeden silinir.
  ... satchafunkilus
 7. 7.
  sahip olma hastalığı ile yanıp tutuşan insanların yaptığı eylemlerden sadece biridir. film indirir izlemez, aldığı bütün kitapları okumaz, aldığı kıyafetlerin hepsini kullanmaz vb...
  sadece sahip olmak ister.
  -1 ... tongue fu