1. .
  şöyle ki; internetten film indirme olayında şuuru kaybedip, sadece indirmeye odaklanmaktır.. film indirilen zaman dışında, bir filmlik kesintisiz zaman bulunamadığından, elde 871367 tane film; gel gör ki izleme hevesiyle dopdolu bir bünye lakin hevesi kursağında kalmış.. tamam abartmayayım illa ki izleniyor da; ama indirme hızı izlme hızına ciddi anlamda fark atar..

  ricid : bilinmedik film bilen var mı? *
  6 -1 ... ozpandora
 2. .
  en sonunda bir gün 'en sevdiğiniz filmler'den olu$an dvd box'ınızı emanet ettiğiniz kız arkada$ınız -allah belasını veresice- geri istediğinizde 'kaybettim' deyince bütün hevesiniz kaçar, bir daha ne film indirebilirsiniz ne bi$ey..

  hayat çok bo$ lan!
  6 ... spitneybears
 3. .
  Sınıfta gördüğü bütün ders notlarının fotokopisini alıp ansiklopedi yapan ve sonra çalışmayan öğrenci davranışı ile benzer bir davranıştır.
  4 ... joe satriani
 4. .
  Geleceğe yatırım yapmaktır. izlenilecek zamanın mutlaka geleceğini bilmekle orantılıdır.
  -1 ... myosotis
 5. .
  izlemekten ziyade, edinmekten; biriktirmekten haz alan insan davranışıdır. aynısını yapan kitap düşkünleri vardır. sahaf sahaf, kitapçı kitapçı gezip kitap alır ama okuyamazlar...
  2 ... bibliyomanyak
 6. .
  hdd de yeterli yer kalmadığı zaman bazen zorunlu olarak izlenir bazen de izlemeden silinir.
  ... satchafunkilus
 7. .
  sahip olma hastalığı ile yanıp tutuşan insanların yaptığı eylemlerden sadece biridir. film indirir izlemez, aldığı bütün kitapları okumaz, aldığı kıyafetlerin hepsini kullanmaz vb...
  sadece sahip olmak ister.
  -1 ... tongue fu