bugün

en sinir olduğum insan tipidir. kendi izlemiyor filme saygısızlık ediyor, yetmiyor konsantrasyonumu da bozuyor. dalmışım filme bir siluet geçiyor ortadan. hele en arkadaysa perdede yürüyen adam gölgesi ardında da elinden tutup sürüklediği uzun saçlı sevgilisini izliyoruz bir kaç saniye. araştırıp geleydin filme rahatsız saygısız herif. yorumları okusaydın puanları inceleseydin fragmanı izleseydin. evet girdiysen çıkmayacaksın mecbursun bitirmeye son ana kadar beklemeye. ya fare gibi çaktırmadan çık ya da ambiyansı bozma bekle.
Belki filmden daha önemli bir işi çıkmıştır, acil bir şey vardır. Nereden biliyorsunuz Amk. Altı üstü bi film lan tatava yaptığına değmez.
abi evde yengeyi götürüyorlar konulu sms alınca mecbur kalmıştır.
Nefret ettiğim insan tipidir.
Mesela marvel filmlerinde jenerik bitmeden salondan çıkanlar var. Enteresan.
ben kabullenemiyorum çıkanları kardeşim beni huzursuz etmeye ne hakları var? filmi o kadar benimsiyorum ki ufacık bir saygısızlık bana yapılmış gibi geliyor. filmimi beğendirememişim festivalden eli boş dönüyormuşum hissi oluşuyor içimde istemsizce.
O kadar alıngansanız gidin saygıda kusur etmediğiniz filmi evinizde izleyin.

Beğenmediğim filmi izlerken de kendime hakaret ediyormuş gibi hissediyorum. Zamanıma yazık.
(bkz: artiz ne arar la pazarda)
artizin sinemacı versiyonudur.
Dugun dernek 2 sunnet filminden cikmamistim ama uyumuśtum.
(bkz: cumali ceber)
(bkz: kurtlar vadisi vatan)

Edit:sonuna kadar izleyen bordo berelilerdir. Net.*
film sanki kutsal bir şey de saygı duymak zorundaymışız.

ibnelere dert olan tipdir.
sevmiyorsa ne yapacak bilader. yüzlerce binlerce film izlemişimdir sinemada. there will be blood (kan dökülecek) diye bir film girmişti vizyona zamanında. gittim o kadar kötüydü ki ilk yarı dayanamadım çıktım. daha sonra filmin oscar aldığını öğrendim.. internetten açıp izleyeyim dedim. yarım saat dayanabildim kapattım. ne yapalım şimdi çıkmayıp?