bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 121.
  cesaretin bedeli mi neydi abi efsane film ya.

  şavşank redemşın ingilizcesi de bu. izleyin abi kesin.
  3 -5 ... fennafillah
 2. 122.
  Uçurtma Avcısı, kader, masumiyet, felaket bulutu.
  4 ... peri10
 3. 123.
  Guguk kuşu.

  izleyin aq deliler hastanesinde geçiyor.
  3 ... mertaaykardes
 4. 124.
  Sırp filmi, izleyenlerin "ay çok korkunç yeaaaa midem bulandı öğkk " demelerine rağmen beni gram etkilemedi, izleyen olursa ve sonrasında film hakkındaki görüşlerini iletirse memnun olurum.
  -3 ... nbr mallar
 5. 125.
  koyu bir atmosferi olsun ve biraz da felsefe diyorsanız stalker diyeyim. biraz daha eğlencelik diyorsanız interstate 60, kafamı sksin, ağzıma sıçsın istiyorsanız the lost highway, sanata düşkünseniz öncelik the fountain olmakla beraber, veya the fall, hepsi bir arada olsunsa oldboy. animasyonsa animatrix. iç karartıcıysa dancer in the dark. gerilimse shutter. yazayım mı lan daha köftehorlar?:)
  5 ... nicholai rosicky
 6. 126.
  hello herman.
  ... nofeelings
 7. 127.
  Black swan filmi, izlemediyseniz.
  1 -1 ... sigaranindumani
 8. 128.
  bana böyle amerikan kültürünü ön plana çıkaran sürekli geniş açıyla dış mekanda çekilmiş sahneleri olan, amerikanın kurumsal ve sosyal yapısı hakkında bilgiler veren film lazım. FBI lı veya kovboylu. chevrolet kamyonete binip eyaletler arası yolda bir hayli gittikten sonra toprak yola sapıp medeniyetten uzak bir çiftlik, kulube veya karavanda seri katillik yada banka soygunu gibi illegal işler planlama yapmalı film. külüstür chevrolet ile markete gidip kasaları arkasına yerleştirdikten sonra eve varmadan arabanın penceresinden fastfood sipariş etmeli film.
  -1 ... keysi
 9. 129.
  Coco chanelin biyografisini anlatan bi film var onu kesin izleyin.
  1 ... kremlinkadini
 10. 130.
  coco isimli film.
  1 ... sellcukcetiner