bugün

baya bir uzun olacak listedir.
o yüzden tanım falan faslını kısa tutarak filistinlilerin yakın tarihte bize yaptığı ihanetleri listelemeye başlayalım...

♦yıl 1882.
bundan 50 sene önce(1830'lar) filistin'de sadece 9000 olan yahudi nüfusu, padişah ve halife abdülhamid'in yahudilere toprak satışını yasaklamasına rağmen, filistinli hain arapların yahudilere toprak satması üzerine 50.000'e çıktı. bu sayede 1882'de filistin'de 2. yahudi yerleşimi kuruldu.

----------------------------------------
♦yıl 1915. kanal harekatı.
bu harekata halife'nin çağrısına uymayıp katılmamakla kalmayan filistinli hain araplar, türk askerine cephe gerisinden saldırmış ve türk askerini iki ateş arasında bırakarak 14.000 askerimizin şehit, binlerce askerimizin de esir olmasını sağlamıştır.
bu harekatta bizi vuran hain filistinli araplar ekseriyetle gazze'li araplardır.
görsel

♦Yıl 1917,
filistinli arap hainler,lawrence ile bir oluyor ve akabe baskını'na katılıyor, akabe'deki tüm askerlerimizi şehit ediyorlar.
bu kahpelik dolu icraatlarını da çöle lawrence'in rölyefini yaparak ölümsüzleştiriyorlar.
(bkz: lawrence in rölyefini yapan filistinli araplar)
görsel

♦yıl yine 1917.
kudüs filistinli hainler tarafından ingilizlere teslim ediliyor.
görsel

yukarıdaki görselde elinde baston ve sigara olan kudüs belediye başkanı hüseyin efendi, yanındakiler de filistinli hain arap sözde osmanlı subayları.
vatanlarına ihanet edip, kudüs'ü ingilizlere teslim etmekten gayet memnunlar.

ve kudüs'ü ingilizlere teslim eden bu hainler,
ingiliz komutan general edmund allenby'i kudüs'e girerken "el-nebi"(peygamber) olarak karşılıyorlar.
görsel

hatta allenby'i peygamber olarak karşıladıktan sonra, onunla birlikte şam'a gidiyorlar, yeni peygamberlerine(!) eşlik ediyor, allenby'nin şam'daki selahaddin eyyubi türbesi sandukasını tekmeleyen çizmelerini filistinliler parlatıyor.

♦filistin bayrağı, zaten bu ihanetin tek başına resmi sembolüdür.
görsel

--------------------------------------------------
♦yıl 1978,
terör örgütü pkk, ortadoğu'da işbirliği yapacak bir terör örgütü arıyor.
ve filistin kurtuluş örgütü, pkk'ya kucak açıyor, pkk ile eşgüdüm içerisinde türkiye aleyhine faaliyetlerde bulunmaya başlıyorlar.
(bkz: pkk ve filistin kurtuluş örgütü kardeşliği)

♦Yıl 1980.
filistin halk kurtuluş cephesi lideri george habash, lübnan'ın sidon şehrindeki kamplarını asala terör örgütü'ne açıyor, asala'nın diplomatlarımızı katlettiği eylemlerine bu filistinli şerefsiz teröristler de destek veriyor.
görsel

♦yıl 1989.
yaser arafat adlı hain, "ermenistan'ın haklı davasını destekliyoruz" açıklamaları yapıyor.
bu vesileyle, karabağ işgaline ve ermeni katliamlarına destek veriyor.
görsel

♦yıl 1993.
filistinli hain araplar, mesud barzani'nin "bağımsız kürdistan" fikrine de destek oluyor.
görsel

--------------------------------------------
♦yıl 2009,
filistin devlet başkanı, erdoğan'ın kankası mahmut abbas, kıbrıs'a gidiyor ve "kıbrıs'ta türk askeri işgalcidir" açıklaması yapıyor.
(bkz: türk askeri kıbrıs ta işgalcidir)
(bkz: filistin in kıbrıs rum kesimine destek vermesi)

♦yıl 2012. al nakba kupası.
bu kupada filistin sözde kürdistan takımını da davet ediyor ve kürdistan ile maç yapıyor.
bu turnuvada oynanan bazı maçlar;
(bkz: 15 mayıs 2012 moritanya kürdistan maçı)
(bkz: 19 mayıs 2012 kürdistan endonezya maçı)

♦yıl 2015.
sözde ermeni soykırımı'nın 100. yılı dolayısıyla filistinli hainler "ermeni soykırımı hatıra pulu" bastırıyor...
(bkz: filistin in bastığı ermeni soykırımını anma pulu)
görsel

---------------------------------------
bonus;
(bkz: merhaba ben bir filistinliyim bize yardım etmeyin/#37310208)
arkadaşlar bu dorumu?

e sikin birbirinizi göte para vermeyin o zaman koduğumun arapları. Bizim meselelerimiz ülkemizin boyunu aşarken yüzlerce km öteye el uzatmamız büyük bir hata olur. Kudüs madem bu kadar önemliydi neden yahudileri yerleşimine para için izin verdiler? Ben mi düşünücem ulan!
Kendi ulkesini, kendi halkini .iken, ustelik bunu " bu milletin amina koyacagiz" diye acikca dillendiren vatan hainlerinin partisinin ugruna olmeye hazir secmenine bu yazinin birsey ifade edecegine gercekten inaniyor musunuz ?
2017 de dahi hatırlanması gereken ihanetlerdir.

'bunca zaman geçti bu insanlar aynı kişiler mi?' denilebilir tabiki.

ama şöyle düşün ; bunca zaman geçti ve türkiye hala ermeni soykırımı denilen iftirayla uğraşıyor.

ama biz aynı insanlar değiliz ki. ermeni soykırımıyla suçlanan insanlar öldü.

holokosta şu anki alman hükümeti sebep olmadı. ama hala alman hükümeti bu holokost yüzünden israile tazminat ödüyor.

bu yüzden ; filistinlilerde bu hainliklerinin sebebini ödemek zorundadır. önemli olan kişiler değildir ırktır. ruslar da bunun kanıtlarından biridir. hala sıcak denizlere inme hikayesi devam ediyor mesela.

edit: 'attığın fotoğrafların yarısı yalan'. ulan bir şeyi yalanlamak ne kadar kolay lan. *.

senin söylediklerinin tamamı yanlış lan o zaman. ahahahha.
filistinli hainleri Savunan ahmakalrın ısrarla görmek istemediği listedir.

Arapların ihanetleri yüzyıllardır hep aynı şekilde ilerliyor ama Göt yalayacısı olunca bunu görmek zor.
artık şunu çok iyi biliyorum.

yazarın 1882' de 2015 yılına kadar belgeli ihanetlerini görmezden gelenler, bu ihanetleri açıklayamayıp sürekli " kulp " takıp bahaneler uyduranlarla " tasa' da ve kıvançta " yürüyecek bir yolumuz kalmamıştır. bunlar resmen yozlaşmış sahtekarlardır.

bedevi bokunda boncuk olduğunu sanan zavallılar,
ne acıdır ki aynı havayı soluduğumuz " kardeşlerimiz."

not: umarım; fetö' nün darbe girişimi gibi bir " musibetle " akılları başlarına gelmez.
müslümana zulm ediliyor.... küçücük çocuklara işkence yapılıyor.. aileler zorla evlerinden atılıyor... insanlar katlediliyor orada.... biraz vicdan sahibi olan bunlardan utanır! bu sözüm müslümanlara!
küfretmek nekadar da basit.
müslüman ulan bu insanlar!
senin inandığın kitap ta Allah bizleri kardeş ilan etti! kardeşlik ne bilmiyormusunuz!
şu da var ki, onlar kendi topraklarında yaptıkları hatalar ile mahşerde hesaba çekilecek. ee sen kardeşine ne yaptığınla ,ne yapmadığınla hesaba çekilicen! ne dedin o insanlar için, ne demedin! vs
burada yüzeysel bakarak sövmek , eleştirmek en kolay iş!
kardeş dediklerimiz orada baksı ve esaret altında yaşam mücadelesi veriyor.
1983te turk buyukelilerine yapilan katliamlari da bu picler duzenlemisti.
Bu fotoğraflara yalan diyen arkadaşlar aksini ispatla mükelleftir başlığı açan arkadaşa saygılarımı sunuyor alnı yağlı ve pis değilse öpüyorum kardeşim.
arapperestlerin liberal taklidi yapmasına hastayım. okurken çok eğleniyorum.

"şam da namaz gılceeeez" diye kendi kendinizi gaza getirmeseniz; israil, kudüs ü başkent kabul ettirecek otorite boşluğunu ortadoğuda bulamazdı. araplar birbirini vurdu, karlı çıkan ızrayıl oldu. 1400 yıllık islam tarihi zaten arapların birbirlerini vurmasıyla dolu. akıllanamıyorlar da.

sadece filistinliler değil, bütün arap dünyası "osmanlı dan kurtulunca" çok mutlu oldu. "ümmet de ümmet" diye yırtındığınız görüşün araplar arasında hiç bir değeri yok. araplar kendilerini üstün görmekteler.
akp'nin içinde ne kadar fetöcü varsa arapların içinde de o kadar türk düşmanı vardır.
Filistinlilerin ihanetlerini dikkatini nazara vererek kamuoyunda oluşan kudüs hassasiyetini kırma gayretinden başka bişey değildir yapilan. Halbuki;

Hz peygamber (s.a.s.) miraç gecesi kudüste bütün peygamberlere namaz kıldırmıştır. islama ihanet eden sadece filistinliler mi acaba sormak gerekir. Şuna da bakın hele. Kudüs hakkında anti propaganda yapanlar sözlüğün kerli ferli dönekleri.

Kudüs allahın (c.c.) el-kuddüs ismi mucibince zaten kutsaldır. Üçbeş döneğin çabalarıyla kudsiyetini de kaybetmeyecek kadar da önemlidir bizim için. Statejik önemini bilahare yazacağım..
günün anlam ve önemine binaen, okuyalım, öğrenelim...
Şanlı israil gerekeni yapacaktır.
Hiç bir Filistinli, osmanliyi özlemiyor ve ingilizlerin tasarladığı, arap isyan bayrağını tüm diğer arap ülkeler gibi gururla sallıyor. Bu dünyanın da tek enayisi biziz.
Şuanki seküler sosyalist Yahudi güdümündeki kukla yönetimi olan Abbas fetih idaresini desteklemiyoruz.

ben diyorum bu türkçü-kemaliz-ırkçı zırtolarla sıçmaya gidilmez diye,entri bak anla bursalı tengoş meğer halifeci-osmanlıcı imiş.

entri'yi de silemez o zamanlar ırkçı-türkçü çokmuş sözlükte 76 + almış ben bastım -'yi..

sabahtan akşama osmanlı'ya -halifeliğe hakaret eden -sövenler tornistan etmiş osmanlı torunu olmuş.
yunan anadolu'ya girdi mi kötü,osmanlı filistin'e girdi mi iyi.
mısır hidivi kavalalı eşkişehir'e gelip osmanlı'yı rezil etti mi kötü , osmanlı mekke'yi işgal ettiğinde iyi.

ulan cahil takımı ne işi varmış osmanlı'nın filistin toprağında.

+ ne yapmış ne bırakmış ne kültür vermiş,eğitim için çaba mı göstermiş, tarımımı geliştirmiş hayvancılığımı ,fabrikamı kurmuş. osmanlı filistin'i sömürmüş ,koymuş kıçı kırık bir vali topla vergiyi yarı yarıya kırışalım.

ölen askerleri ayrı tutarım ama işgalci eninde sonunda kovulur.

yaşasın filistin,gazze halkının izrael'e karşı haklı savaşı.

dün gece(11/11/2023) abd uçakları gazze'yi bombaladı.

abd'nin izeaEl'in yanında olan insanlık düşmanıdır, insan değildir.

kahrolsun emperyalizm .
yaşasın işgale karşı direnen gazze-filistin halkı.

bu insanlık düşmanları yarın abd-izrael bayrağı sallarlar.

5000 çocuk katledildi .

allah izraiel'in yanında olanın belasını versin.
bunca ihanete rağmen hala filistin diye kafa ütüleyen dincilere boydan gireyim. hamas'a vurdurmak için sıraya girerler fırsatları olsa zaten. israil bunlara az bile yapıyor. bastır israil. sonuna kadar haklı olan sensin. içtim şarabı silktim arabı. araptır ne yapsa yeridir.
Huso koko, kendi ülkesi yerine Filistini tutuyor. Bu dinciler, tümüyle arapcidir. Ozgurlukcu veya savaslara karsi da degildir. Dünyanın her yerinde ağır savaslar oldu, hiç birini umursamadilar. Şehitlerimizin olduğu günlerde bunlar düğünlerine devam ettiler.