1. 1.
  Sözlükte tanıdığım en kafa dengi, kendini bilen ve sohbeti zevk veren birisi.
  5 -3 ... silent lucidity
 2. 2.
  Sabahtan beri bütün başlıkların altında yazarlara giydirip duruyor En doğru kendisi sanırım.
  Huysuz ihtiyarlar gibi söylenip durmasa iyi olur.
  Bir yazar.
  4 -2 ... rakivebalik
 3. 3.
  filistinli yahudi. asıl adı sadomish kothen olup 4 gizli mason tarikatının filistindeki ayağını devralmış bir mossad ajanıdır. tarihi 1800lülere dayanan bu zat babadan oğula nesildir. soyunun tapınakçılara dayandığı sanılan ve iskenderiye kütüphanesinden kurtulan kitaplar aracılığı ile desteklenen bir bilgiye göre kendisi aslen bayburtludur. parmağında taşıdığı öküz başlı arizona kertenkele yüzüğü ise bu savın gerçek olduğunun bire bir kanıtıdır. suzan isminde de bir kardeşi vardır. iskenderiye kütüphanesini yakanda bu piçin dedesidir.
  4 ... hattor
 4. 4.
  hitleri özleten yazar .
  ... tiamat
 5. 5.
  iki yüzlü duyarcıların önde gidenlerinden bir tanesi sadece. bir zamanlar ben babamın sütü çok acı başlığını upluyorum diye kastığı duyar ve hümanizmi, bana ettiği küfürleri var mıdır hatırlayan bilmem. bu gece sözlük erkeklerinin fotoğrafları başlığına bir yazar kardeşimiz cesaretini toplayıp fotoğrafını attı ve bu çok insansever, namuslu, hümanist ve duyarlı savaşçının yorumu şöyle:

  1- (#38172061)

  ardından sözlüğün kesinlikle mükemmel bir fiziği ve yüzü olan insancıl ve dünya barışından yana sevgi kelebeği yazarlarının girdiği bu ve bunun gibi entryler sonrası, fotoğrafını atan yazar üzülüp kendini sildi. arkasından şu yüzsüzün dalga geçme şekline bak:

  2- (#38172107)

  eleştirim sadece bu mevzubahis yazara değil. bu ve bunun gibi prim nerdeyse oraya uçan, biri toplumun hassas olduğu konularda trollük yapınca ana avrat küfür edip ahlak şövalyeliği yapan herkese.

  şimdi ben babamın sütü çok acı meselesi üzerinden trollük kasınca ne oldu? çocuk istismarları arttı mı? çocuk istismarcıları benden destek alıp daha mı çok istismar yaptılar? sizin gibi bir iki dallama yalandan sinirlenip prim için artı kastı sadece.

  peki sizin bu gece yediğiniz bok? cesaretini toplayıp belki de büyük bir umutla fotoğrafını atıp destek bekleyen bir insanı alaya alarak kalbini kırmak? oğlum o çocuk belki de bunalıma girip intihar bile edecek haberiniz var mı? yok tabii.

  alayınız iki yüzlüsünüz, şerefsizsiniz ve gösteriş için yaşıyorsunuz.

  neyse ne demek istediğimi ve ne anlatmak istediğimi anlayan anlar.

  son olarak not: burda efsane bir prim kastığımı düşünen olabilir. düşünebilirsiniz tabii. sizin saygınız, sevginiz ve takdiriniz benim zerre sikimde değil. sizden gelecek olan minnetin de amına koyayım. sadece ne bok olduğunuzu yüzünüze vuruyorum.

  haydi kolay gelsin.
  10 -9 ... iron maiden is my religion
 6. 6.
  ben de sadece seni ipleyip bu kadar uzun yazmadım zaten. kızım sana söylüyorum gelinim sen anla. alayınız kolpasınız aq *

  eksiler de gelmiş amacıma ulaştım sanırım. yarın sınav var çalışmaya ben. sözlüğünüzü sikeyim. Size sözlükteki küçük pempiş ütopyanızda iyi eğlenceler. iyi geceler.
  6 -5 ... iron maiden is my religion
 7. 7.
  Birisi memleket birisi din. Mal mal konuşmayın aq. Zaten yahudilik anneden geçer birde.
  1 -3 ... vitamindefx
 8. 8.
  Tam arti vercem entry siliyor. Yaziqlar olsun.
  2 -2 ... kitaptaki kadin
 9. 9.
  Nasıl yaaa??? Bu yazar sizin yanınızdaysa benim yanımdaki kim??

  Edit: annemmiş.
  10 -1 ... alyssum
 10. 10.
  filistinli yahudi
  2 -6 ... istari gandalf